Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos köztes (ovulációs)...

3 napos köztes (ovulációs) vérzés alatt lehetséges termékenység?

Figyelt kérdés
29 napos ciklusaim vannak, eléggé szabályos menstruációkkal. A mostani elég különösen alakult, ugyanis a 15. ciklusnapon megjött, először enyhébb, majd 2 napig tartó "normális" vérzéssel, negyedik napon (mai) már csak némi pecsételő vérzésem van. A 15. ciklusnapon, mikor elkezdtem vérezni, nyilván az elején, amikor még minimális volt a vérzés, összebújtunka párommal, mert azt gondoltam, habár edig nem volt rá példa, mégis az ovuláció miatt barnázgatok (ami nekem a 14. vagy 15. napon szokott lenni). amikor mindez átment rendes vérzésbe, elbizonytalanodtam, hogy mi is lehet ez. Lehet ilyesmi ovulációtól? Ha igen, így is teherbe lehet esni? (úgy értem két nap kiadós vérzés után, be tudna ágyazódni az a petesejt, ha véletlenül mégis megfogant? ) Előre is köszönöm a válaszokat. És hogy miért érdekel mindez annyira? Sajnos a párom még külföldön dolgozik, havonta egy hetet tölt itthon, ritkán sikerül elkapni a ciklus közepét, már nagyon szeretnénk kisbabát)

2017. jún. 21. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább hormonzavarnak vagyis ha nem rendszeresen fordul elő, akkor egy egyszeri hormoningadozásnak tűnik. Napokig nem tart az ovulációs vérzés. Szerintem használj ovulációs tesztet. A vaterán nagyon olcsón kapsz. :)
2017. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ovulációs vérzés ritka, mint a fehér holló, és max. pecsételés, barnázás. És nem "egy" ciklusban van, hanem az összesben. Mivel ekkor van ovuláció, igen, teherbe lehet esni.

De a tied biztosan nem ovulációs vérzés volt. Attól, hogy a ciklus közepén van, még nem lesz az. Fordulj orvoshoz, ebben az esetben indokolt.

2017. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kérek időpontot az orvosomtól. Sajnálom, hogy pont ebben a hónapban nem vezettem hőgörbit, akkor is okosabbak lennénk. Arra kíváncsi leszek, hogy mikor fog megjönni, mennyire zavarhatta meg ez az amúgy elég biztos ciklusomat.
2017. jún. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!