Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo, teszt full negatív,...

11. dpo, teszt full negatív, viszont görcsölök, elmehetek orvoshoz?

Figyelt kérdés

7. dpo, este éles szúrást éreztem. 9-10-11. dpo, egyre hosszabban és egyre fájdalmasabban érzem a méhemet. Nehérne érzem, tompán. Van, amikor enyhül a görcsölés, aztán hirtelen belenyilal.


mensi előtt nem teljesenilyen érzésem szokott lenni, és akkor a derekam is szokott fájni meg a petefészkeim is, most viszont csak az alhasamban a méh környékén görcsölök.

reggeli tesztek mind negatívak lettek.

(facelle, predictor early)


nem tudom, hogy elmenjek-e ügyeletre, vagy mi legyen. Ha esetleg baba van a dologban, akkor az UH árthat a beágyazódás folyamatnak?


inszemünk volt, és hétfőn kell majd hivatalosan tesztelnem.



2017. jún. 22. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert akarsz orvoshoz menni?
2017. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmehetsz, ártani semmivel nem lehet ilyenkor, max. ha nem megfelelő gyógyszert tömnek beléd, de ha ezeket elmondod, akkor nem fognak.

De ha egy esetleges terhességet szeretnél látni, azt ők sem fognak.

2017. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges.Uh-n sem látszódna semmi.Lehet,hogy beágyazódástól van ez a fájdalom,de az is lehet sajnos,hogy meg fog jönni.Semmit nem fognak csinálni egyik esetben sem,ráadásul a teszt sem mutat semmit.Ha nem extrán nagyon fáj,akkor pihenés,magnézium,és próbálj valam másra koncentrálni,olvasni.

11.dpon nem jelent semmit,hogy negatív lett a teszt,hiába inszem.Van remény,csak ne idegeskedj,ne görcsölj!Kitartás!!!!

2017. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu sztem a legjobb lenne ha siman csak megnyugodnal. Ha ott is a baba teljesen normalis ha a 11.dpo.-n negatív a teszt. Ha viszont sokat idegeled magad nem lesz jo. Pihenj. Nyugodj meg. Gondolj a babátokra. Hidd el ezzel tudsz a legtöbbet most segíteni neki.

Tesztelj holnap. Hatha. Ha nem holnaputan. Csak pozitívan es nyugodtan.

2017. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam az orvost, azt mondta, menjek be. Megnézett, felírt antibiotikumot. A tüsző, ami megrepedt, a stimutol óriásira megnőtt és bevérzett az inszem előtt, és azt mondta, lehet, hogy ennek a következménye. A méhnyálkahártya jó vastag volt egyénként
2017. jún. 22. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Huha, na reméljük jo hírek. Nekem 16.dpon 17mm volt. Szorítok neked. :)
2017. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!