Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esni a legrosszabkor,...

Teherbe esni a legrosszabkor, a legrosszabb egy leanybucsun?

Figyelt kérdés
Van parkapcsolatom,tervezzuk is,epp most koltozunk ki kulfoldre.Vasarnap reggel egy kedves hazasodni keszulo baratnom jokepu testverenek agyaban ebredtem.Ilyen soha nem fordult velem elo meg...en nem vagyok ilyen no....aztan kimentem mosdoba es hat tuti hogy volt valami..tudom milyen ha belemmennek el....Aztan letusoltam es probaltam elfelejteni,meg tiszta masnapos fejjel nem akartam patikaba rohanni mivel majdnem behanytam igy is....ez ugy emlekszem hogy a mensi utani hetem vagy ket hettel ezelott penteken jott meg,es kovi heten vasarnap ugy hajnal fele lehettem a pasassal...most mennyi az esely hogy baj lesz?
2017. jún. 22. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Persze, majdnem mindenki azt mondja, hogy "Én nem vagyok ilyen nő" közben meg ahogy látjuk mégis. :)

Én amondó vagyok, hogy aki nem bírja a piát az ne igyon. Ha mégis akkor meg biztosan mérlegelt tudatalatt, hogy most ér-e annyit a párkapcsolata, hogy ne igyon..?! Úgy látszik, hogy nem ért annyit.


Esélyek terén durván 0-30%-ra tippelném, hogy lesz valami következménye.

Bármennyire is mondják az emberek, azért nem olyan könnyű elsőre teherbe esni, az átlagnak idő kell hozzá.


Amúgy elég érdekes párkapcsolat lehet az.. külföld.. közösen? Ilyen alapokra? :D :D Vicces..

2017. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

De, olyan nő vagy..az alkohol nem kifogás..érdekes én akármennyit iszom, nem tudnám megcsalni a szerelmemet, lehetne ott akár a világ legjobb pasija is.


És az hogy mennyi esélyed van. Nem mondhatjuk meg. Hiába mondjuk hogy 1% ha beleesel, és hiába hogy 99% ha megúszod. Mondjuk hétfőn is vehettél volna esemény utánit..

2017. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Esemény utáni kellett volna, bármikor összejöhet és igen nehéz lesz kimagyarázni, ha a pasiddal védekeztek.
2017. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Az esely 50% azaz vagy igen vagy nem. Egy esemeny utanit bevehettel volna, mert igy rizikos.
2017. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dzseri ***** válasza:
78%

lehet itt tippelgetni és megnyugtató válaszra várni, de a senki nem tudja megmondani az igazad


Ha nem akarod a gyereket akkor miért nem mentél el a nőgyógyászodhoz, hogy írjon fel esemény utáni tablettát?

2017. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

50-50, vagy igen vagy nem.

Hétfőn még időben lettél volna , hogy bevedd az esemény utáni tablettát és már csak a lelkiismeret maradt volna. De ha most terhes vagy akkor mi marad? Abortusz vagy van külföldön valami magzat elhajtás? Vagy megszülöd? Egyedül nevelés vagy hazugságra építed a kapcsolatokat?

Szívből kívánom, hogy ne legyél terhes és tanulj a hibából!

2017. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Van esély! Ennyi nem elég!

De miért nem vettél be esemény utánit?


Azért remélem leszel annyira gerinces h bevallod a pasidnak mielőtt összeköltöztök

2017. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, hogy az alkohol olyan dolgokat hoz ki az emberekből, amikre alapból is hajlamosak?

A baj pedig már megtörtént. Szégyellhetnéd, hogy terhesség esetén bajnak neveznél egy ártatlan babát, miközben te k@rtál félre.

2017. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Elég jó esélyed van egy terhességre mert pont a középidőd tájékán voltál a faszival.

Én ezt az egész történetet két szóval tudnám jellemezni..EZ KEMÉNY!!

2017. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Van esély rá.Mivel nem szedtél be esemény utánit,főleg.

Én elhalasztanám a költözést,míg ki nem derül,mi a helyzet.Gondolkodj el,biztosan ennek oka volt,hogy így történt,lehet mégsem illetek össze.

Tegyük fel,megúszod.Képes leszel vele maradni,meg újra lefeküdni a "pároddal"?

Ha terhes leszel,akkor lesz-e kétség,hogy ettől a jóképű pasitól lesz vagy a "pároddal" is voltál ebben a ciklusban??Az utóbbi neccesebb helyzet..

2017. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!