Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni hőmérőzéssel...

Tudnátok segíteni hőmérőzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyetlen dolgot nem tudok csak,persze ami a legfontosabb :D

Szóval minden reggel mérem a hőmet,viszont azt nem tudom hogy a hőleesésnél aznap van az ovuláció vagy a következő napon következik be?

Tegnapelőtt és tegnapreggel 36.4 volt a hőm,ma reggel 36.2 volt. Ez most azt jelenti hogy ma lesz az ovu vagy holnap lesz?


2017. jún. 23. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nincs 100%-os szabály, a hőmérőzés nem mondja meg ELŐRE, hogy mikor fog repedni, utólag, 4-5 nap múlva lehet majd csak leolvasni, hogy nagyjából melyik napon repedhetett.


Én (utólag) azt a napot szoktam a repedés napjának számolni, amikor utoljára van alaphő alatt a hő az emelkedést megelőzően. De az együttlétet nem kell a tüszőrepedéshez igazítani, 2-3 naponta (inkább 2) tökéletesen elegendő a babához. Stimulált ciklusban is így így jártunk el orvosi utasításra, sikerrel is jártunk. Így később is azt tartottuk, hogy a ciklus 10. napjától kétnaponta együtt voltunk.

2017. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én (most) nem a baba miatt mérem jelenleg,csak kíváncsiságból. Használok egy applikációt ami mutatja nekem hogy mikor van ovulációm (melyik nap) átlagot számolva és kíváncsi vagyok hogy jól mutatja e az ovu napját.
2017. jún. 23. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!