Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík vajon csak?...

Ez szellemcsík vajon csak? Megnéznétek a képeket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


5 percen belül jött ki, inszemináció utáni 13. napon, reggeli elsőből. Azért szedtem szét, mert a férjem és én is láttunk valamit, de féltem, hogy csak a kazetta árnyékol, de szétszedés nélkül is láttam.


Olyan halvány, fogy fogalmunk sincs, szürke vagy színes, és ahogy nézegetem, hol így, hol úgy látom, de ebben benne van az is, hogy reménykedünk...


sokszor tesztelek facelle-lel, és eddig mindig hófehér volt, nem volt ilyen tesztem.



2017. jún. 24. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia. Én pozinak látom, de azért szerintem érdemesebb lenne megismételni egy érzékenyebb teszttel, Predictorral, vagy Clear Blue-val. Ha ez tényleg pozi, azok már szépen mutatnák. :) Nagyon drukkolok!
2017. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
prdictor early hómező lett sajnos. Akkor már nincs remény?
2017. jún. 24. 10:46
 3/19 anonim ***** válasza:
En képen teljesen szurkenek latom. Tudom, h inszeminacio miatt inkább biztatas kene. De nem akarok hazudni, viszont egy igaz h ez 25oa teszt. Nekem 14.napon 10es teszt is alig mutatta inkabb 16.napon!:)
2017. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez negatívnak számít jelenleg.Ha predictor is az,egyenlőre ez is negatív.Még várj 1-2 napot,utána,ha nem jön meg,tesztelj!Drukkolok!
2017. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a Predictor negatív, akkor ez csak a reagens helye sajnos. :\ De drukkolok továbbra is, írd majd meg a fejleményeket. 1-es voltam.
2017. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

most már ugyan jóval időn túli, de hát nem bírom nem megnézni újra meg újra. Mindenhonnan jól látom, nem kell forgatni, stb, és a kontrolcsík árnyalatához hasonlónak látom a 2. csíkot is, de mostanra a kontrolcsík is bíborszínű inkább.


Reménykedek azért. 11. dpo-n voltam uh-on, mert görcsöltem egész héten, akkor jó vastagnak látta a méhnyálkahártyámat. A hőm 3 napja 37,1-re felment, és 8-12. dpon egész héten felszült a méhem. mára totálisan elmúlt, el is keseredtem.

2017. jún. 24. 11:26
 7/19 anonim ***** válasza:
az enyem is ilyen volt , es baba lett :D ilyen halvany volt , hogy nem tudtam vegul pozi e vagy sem :D
2017. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En is pozinak mondanam, de ket nap mulva tesztelj ugyan ezzel a teszttel reggeli vizeletbol es akkor meglatjuk:)
2017. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]


ez a hőgörbém.

2017. jún. 24. 14:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapjan az Expect es a Facelle a legerzekenyebbek. Clearblue-bol meg a nem digitalis. Valami elkezdotott, az biztos. Szoritok! Majd ird meg, hogy alakult!
2017. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!