Itsmeyalucas kérdése:

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni.

1 hete késik a mensim. A férjemmel nagyon szeretnénk kisbabát, viszont ebben az egy hétben folyamatosan negatívat tesztelek. Azonban változásokon esek át, többet eszek, olyanokat kívánok amiket egyébként nem szeretek, a mellbimbóm bebarnult, néha-néha hátfájás és beszúró érzés az alhasban, tegnap hányingerem volt. Szerintetek van esély vagy más lehet a háttérben?



2017. jún. 25. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy het keses utan mar ki kene mutatnia a tesztnek ha terhes lennel:/

Bar az elso terhessegemnel csak 6 nap keses utan mutatta ki a teszt mert kesobb fogant mint a kozepido.

Menj el orvoshoz es csinaltads vervizsgalatot.Abbol kiderul.De szerintem ez nem terhesseg, de ne legyen igazam:)

2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esély van persze. Amig nem jon meg. Várd meg a het kozepet es tesztelj megint. Reggel. Esetleg nézess ra egy dokival. Van akinek kesobb lesz pozitív
2017. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
orvos...
2017. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ma voltam, sajnos nincsen :/
2017. jún. 26. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
:( sajnalom
2017. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!