Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt hasonló cipőben?

Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Több évnyi fogamzásgátló szedése után, a ciklusom elmaradt. Először megjött, majd utána félig-meddig, azonban kb. 2 hónapja semmi. A tabletta szedése előtt is voltak gondjaim, volt h fél évig nem jött meg. Mivel most babát szeretnénk, emiatt gondolom fontos ez a dolog. Dokihoz mindenképpen elmegyünk, de olyan személyt keresek, akinek szintén ilyen problémája volt és babát akartak.

2017. jún. 26. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg peteérési gondjaid vannak.
2017. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most vagyok ezzel így. 9 évig szedtem és decemberben hagytam abba. Beindult a peteérés első hónapban voltam dokinál és akkor már megvolt. Utána három hónap ugyanolyan hosszú volt (27 nap), aztán az előző ciklus 31 napos lett.

Ebben a ciklusban kezdtünk próbálkozni és 36. napon vagyok és semmi jele a mensinek, szombaton a teszt negatív volt. A hőmet ia mérem már három hónapja és most egész ciklus alatt 36.3-36.4 között mozog, elötte sem volt sok különbség a ciklus eleje és vége között.

Holnap kérek időpontot az orvoshoz mert még januárban mondta, ha fél év alatt nem áll be a ciklusom akkor menjek vissza megnézzük.

2017. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress. Nekem ugyan ez volt pcos-es és ir-es vagyok.
2017. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!