Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki megszakítás...

Van itt olyan, aki megszakításos vagy naptár módszer mellett évekig nem esett teherbe, de teljesen egészséges volt?

Figyelt kérdés
Amikor akartatok gyereket, akkor mennyi idő után sikerült?
2017. jún. 26. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár embertől olvastam itt az oldalon de az én környezetemben nem találkoztam ilyennel.
2017. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szinte összes rokonom ilyen. Apámról tudom latex allergiás, anyám pedig nem szed fogamzásgátlót és egyéb hormonos sz@rt, mert majdnem ráment a mája és a libidója. Egy meglepetés gyerekük van, a többi akkor jött, amikor akarták. Minden rokonomnak bevált ez a védekezési módszer. Egyik sem beteg.
2017. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Megszakítással kb. 4 évig, nem tudok róla, hogy beteg lettem volna!
2017. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorin az egyetlen teljesen megbízható fogamzásgátlót módszer a megszakított közösülés.

Mindenki gumi vagy tabletta mellett esik véletlenül teherbe.

2017. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsón jót nevettem. :D De van benne valami...


Megszakítással sosem estem teherbe 14 év alatt, de mondjuk akkor is nehezen mikor akartuk(2 év, szervi oka nem volt). Barátnőm kb a 10. évben esett teherbe megszakítás alatt. A 2. gyerek az első hónapban összejött.

2017. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

10 évig megszakítás+naptár...nem lett baba.

Egyszer elszámoltam magam...3 hetes a csöppem

2017. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10 évig. Az első baba 5 hónap alatt jött össze. A második 2,5 év alatt.
2017. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 évig megszakítással, illetve naptarmódszerrel védekeztünk a férjemmel. 3 gyerkőcöt szerettünk volna, első a legelső hónapban összejött, második a második hónapban, harmadik pedig a negyedik hónapban. Mindketten teljesen egészségesek vagyunk és csak akkor lettem terhes, amikor szerettük volna.
2017. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eddig 7 év megszakítással, 2 tervezett és elsőre illetve harmadik kísérletből összejött gyerek.
2017. jún. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megszakítással 6 évig nem lett baba, mikor akartuk első hónapban sikerült.
2017. jún. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!