Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a facelle...

Létezik, hogy a facelle halvány pozitiv a Predictor pedig negatív? Ugyan abból a pisiböl

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 14:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve ha a Predictor negatív akkor a facelle téves pozitiv ?
2017. jún. 27. 14:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem 10-es One step alig látszott, míg a Facelle 25-ösről leugrott a két csík ugyan abból a pisiből. Ha a Facelle még csak halvány pozi, akkor a tesztek 90%-a még negatív lesz ugyan abból a pisiből.
2017. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem x epil negativ volt facelle meg erős pozi. ugyanabból a pisiből. már 6 hetes vagyok :)
2017. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem akarlak lelombozni, de nekem pont néhány napja volt egy havány pozi facelle tesztem, mellette ugyanabból a pisiből predictor early és one step tesztek teljesen negatívok voltak.


Ma, a 16. dpo-n is teszteltem, hátha, de negatív a teszt.

Én többet már biztosan nem veszek facelle tesztet, régen mindenki dicsérte, most meg sokmindenkit becsap

:(

Minden esetre tesztelj holnap is meg holnapután is ha nem jön meg, de ne csak facelle teszttel.

2017. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4-es, a "becsap" és az "elindut valami, aztán mégse" azért nem ugyan az ám. Ez a baj a nagyon érzékeny tesztekkel, hogy nagyon korán mutatják már, ha valami elkezdődik, aminek sok százalékából mégsem lesz terhesség. Nekem is volt már Facelle 12. Dpo-n halvány két csíkos, aztán időre megjött. Fel sem merült bennem, hogy becsapott a teszt,úgy fogtam fel, elkezdődött valami, aztán mégse. Azóta nem tesztelek korán.
2017. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szerintem viszont száradási csík volt csak, mert ugyanabból a pisiből a predictor viszont negatív volt, és a 10-es one step is.


volt még otthon 2 db facelle teszt, 15. és 16. dpo-n is láttam a reagens helyét, csak már el tudtam dönteni, hogy egyértelműen szürke.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez volt az én kérdésem. Gondolhatod, hogy jobban örültem volna én is annak, ha valóban halvány pozi, és nem hülye száradási csík :(

2017. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem facelle egyértelmű halvány pozitív lett, másnap és utána való nap predictor full negatív.

Utána bebizonyosodott, hogy a facellenek volt igaza, mikor egy ugyanaz napon egyértelmű pozitív lett ismét a facelle.

Drukkolok!

2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Hányadik dpo n csináltad a teszteket? Ez mostanában volt?
2017. jún. 27. 18:34
 9/16 anonim ***** válasza:

én ezt 12. dpon csináltam


[link]

2017. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja és ilyen volt a tesztem mikor az xepil nega... szóval szerintem jó teszt :) küldtem képet
2017. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!