Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinél nem működik...

Van olyan akinél nem működik a hőmérőzés? Vagy valamit rosszul csinálhattam? Jelenthet ez bajt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ez volt az első hónap, hogy hőmérőztem, 4 hónapja próbálkozunk babával. Az adataim szerint olyan volt, mintha nem lett volna peteérésem, nem esett le a hőm, utána nem ment fel, és a mensi kimaradása után sem maradt magas, hanem kb. ugyan olyan hőmérsékleteket mértem egész hónapban, ráadásul elég alacsonyakat... 35.4 - 35.6 közöttieket. Szomorúan könyveltem el, hogy nem volt peteérésem, és biztos voltam benne, hogy nem sikerült a baba, de (és itt jön a furcsaság, és egyben jó hír) már meg kellett volna jönnie 3-4 napja, úgyhogy csináltam tesztet, és kiderült, hogy babát várok :).

Mindent úgy csináltam, ahogy olvastam, hogy kell, ugyanakkor mértem, rögtön ébredés után, nyelv alatt.

Hogy lehet ez???

Jelezhet bármi problémát, mondjam az orvosnak ha majd megyek?


2017. júl. 2. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem lehet h a meleg miatt. Velem is volt.ilyen pedig uhn láttunk pet. Doki a melegre tippelt. Vagy h lehet h tobbet dolgoztam, mozogtam tobbet aludtam. Vagy nem ugyanabban az idopontban mertem mint szoktam stb


Mindig ugyanakkor merted? En pl minden áldott nap 8:30kor

2017. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!