Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a normál és az...

Mi a különbség a normál és az extra érzékenységű ovulációs teszt között?

Figyelt kérdés
Akinek van saját tapasztalata, mennyire megbízhatók ezek? És melyik vált be jobban a 2 típus közül?

2017. júl. 8. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Benne van a nevében, nem?
2017. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a normál nem vált be (25-ös), mert soha nem lett pozitív. Van peteérésem, de nincs olyan sok lh hormonom.

Az érzékeny ami jó volt végül (15-ös). Ott már szép pozim volt.

Szerintem kezdj normállal és ha nem jó akkor válts érzékenyebbre. Azért nem ajánlom elsőre az érzékenyt, mert ha neked elég lenne a normál is akkor túl hosszú ideig kapsz az érzékennyel pozi teszteket. (Túl sokáig van 15 felett az lh hormon)

2017. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. júl. 8. 23:46
 4/9 Norman Bates ***** válasza:
En sose tudtam eligazodni a csikokon. Inkabb a digitalisat hasznalok, az egyertelmu!
2017. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a digitális bevált? Össze is jött a baba?
2017. júl. 8. 23:49
 6/9 Norman Bates ***** válasza:
Meg nem, de remelem mar nem varst magara sokat :)
2017. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2017. júl. 9. 00:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 25-ös nem vált be.. sose lett pozitív, mert nekem is kevés az LH hormon hiába van pé. 15-ös meg túl érzékeny volt, mert 4 napig is pozitívnak látszott. 20-as vált be végül ott szépen látszott a pozitív nap.

Ezt mindenki magán tapasztalja ki. Én azt javasolnám rendlej mindegyikből mondjuk vaterán olcsó és sok, és egy ciklusban akár mind3 tipust használd egyszerre. Akkor nem kell 3 ciklust végig próbálni. 7évig próbálkoztunk ebből 3 évig hőgörbéztem, egy évik ovuteszteltem, végül orvosi segítség kellett, pajzsmirigy gondom volt, egy év kezelés után IR gondra is fény derült, majd kaptam erre is gyógyszert és diéta és a 3. hónapban terhes maradtam.


Kicsit sokat vártam az orvossal :D


Sok siekrt!


37hkm

2017. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, felpontoztam.
2017. júl. 9. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!