Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n volt valakinek...

8. DPO-n volt valakinek nagyon halvany pozitív (ClearBlue) tesztje? Tegnap nagyon szurkalt a hasam alja, feszitett, ahogy ma is

Figyelt kérdés

Csinaltam delutan egy CB tesztet, amin latni egy halvany kek csikot igy ellöttem meg egyet, azon is ua ugy latni.Mar van 2 gyerekünk. Ez a baba egy nem tervezett baba ha valoban megfogant, de attol meg nagyon varjuk.

Annyira izgatott lettem, tudom hogy varnom kellene meg legalabb 2 napot a tesztelessel de olyan nehez.



2017. júl. 13. 17:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de azért nagyon kiváncsi vagyok mi lesz belőle. Esetleg megtudod mutatni? Drukkolok! :)
2017. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem. De 9 dpon igen. Probald ujra par nap mulva☺
2017. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom jo-e a link?!

Nem tudtam jobban fotozni, elöben nem kell ennyire keresni a vonalat.

Bocsi a helyesirasert, de nemetböl irok nemet telorol. 😊

2017. júl. 13. 18:16
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem egy plusz jelnek kellene lennie?
2017. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ez egy masik fajta Clearblue. Lehet hasznalni elektromos kütyübe is vagy anelkül is. 😉
2017. júl. 13. 19:45
 6/32 anonim ***** válasza:

Huh hát én is a keresztet kerestem, mert a CB tesztek keresztesek :S ilyet még nem láttam. Minden esetre, ha nem keresztes, akkor bíztató, mert látszik. De azt tudni kell, hogy ennyire korán még nem biztos, mert sok nőnek lehet ilyenkor pozi a tesztje aztán még is megjön. Csak ugye akik nem akarnak babát azok nem tesztelnek ilyen korán.


A lényeg, hogy van remény, de még légy türelmes, két nap múlva tesztelj :)


Drukkolok!

2017. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Gyorsan elszaladtam a DMbe a pluszos tesztert. 2 perc utan leolvastam negativ, ra kb 2 percre mondom szetszedem hatha vaksi vagyok(a masik szabad szemmel lathato) ,namost kb 5-7 perccel pisi utan a szetszedett papiron latszik is a függöleges csik. Szoval mindket fajta CB halvany pozi.(a pluszos feny fele tartva latszik de ugy latszik a halvany kek csik)

2 nap mulva ellövöm a masikat is, a 2 dbosat vettem 😊

2017. júl. 13. 20:02
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha szét kell szedni akkor negatív... Bocs de ezt sose értettem, majd tesztelj pár nap múlva hogy már ne kelljen
2017. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha ezek pozik akk erosodik holnapra!! Az elso linken látom a 2.csíkot
2017. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 kikkina88 ***** válasza:
En is hasznaltam mar azt az elsofajta CB ami csak fuggoleges csikos.sztem az halvany pozi.nekem erosebb volt de en akk mar nem vart utan voltam 😊
2017. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!