Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi, nézzetek már rá a...

Légyszi, nézzetek már rá a tesztre. Pozitív vagy fals eredmény lehet? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál. Akkor 11 cisztát talált a petefészkeimben. PCOS-re gyanakodott a doki. Laborba küldött és meddőségi vizsgálatra, mondván, hogy valószínűleg a teherbeeséssel is gond lesz. Úgy voltunk vele a férjemmel, hogy valószínűleg nagyon hosszú út áll előttünk a babavárásig, így nem védekezünk. 2 hét múlva kell visszamennem a dokihoz, hogy kiértékelje a leleteket. (addig szabin van).

A menstruációm mindig össze-vissza jött meg, most is késik, de egy kicsit furcsán éreztem magam ezért is csináltam a tesztet. Szerintetek?



2017. júl. 19. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek teljesen egyértelmű pozitívak. Én csak azon aggódom érted, nem úgy van, hogy a cisztától is lehet pozi a teszt? Lehet butaságot mondok. De hogy pozitív az nem kérdés
2017. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, vagy hogy valami más miatt pozitív.

Rákerestem neten és azt írja, hogy PCOS mellett mindig negatív a hCG...aztán meg ki tudja...

2017. júl. 19. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
En nem tudok rola hogy cisztatol is lehet..de szerintem ez egyertelmuen pozitiv! Majd irj hogy mi lett vegul ha majd mesz dokihoz :)
2017. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Pozi terhes vagy
2017. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Oszinten nem akarok bunko lenni. De annyira unalmas h ciszta miatt hiszitek pozinak a tesztet. Nem ! Az olyan nagyon ritka ami termelHET hcgt, de ha csokicisztád lenne tudnád , panaszokkal jár sajnos es nem minden esetben termelnek olyan hcgt amit egy teszt mérhet. Szval ne féljm ez bizony baba. Én 3 evig szenvedtem cisztákkal. soha nem okozott pozitiv tesztet. Csak baba 2x !
2017. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
😊😊*
2017. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Attól tartok, hogy gondban vagyok, ami a dokikat illeti. A magánrendelések csak hétfőn vannak nyitva, sztk-ba délelőtt nem mehetek a munkahelyem miatt, a dokim meg csak 2 hét múlva jön vissza.

Addig mit ajánlotok, mit tudok csinálni?

Ezek szerint akkor a "menstruációs fájdalamak" (ölfájás, derékfájás), normálisak? Vagy aggódnom kellene?

2017. júl. 19. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a dokit amig nincs komoly panaszod.:) gratula halkan
2017. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt halvány pozi tesztem Ciszta miatt...de az nem volt ilyen erős...szerintem babát jelez...drukkolok
2017. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmu, terhes vagy! 😉

Szedj kismama vitamint es ennyi! Ha esetleg gorcsolgetsz meg magneziumot!:)

Majd irj mi volt dokinal!;))))

2017. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!