Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez a rózsaszín...

Mi lehet ez a rózsaszín folyás a 22. napon?

Figyelt kérdés
Átlag 27 naposak a ciklusaim. Most vagyok a 24.napon, néha van egy kis mindjárt megjön érzésem is, de ez a rózsaszín folyás eddig még nem tűnt fel.

2017. júl. 24. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteron elégtelenség okozta.
2017. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a mensi előjele..előfordul mensi előtt pár nappal maszatolgatás.
2017. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igazság, hogy a ciklus alatt a közti vérzéstől a minden fajta színű és állagú folyásig minden színre szokott lépni, de ez új...
2017. júl. 24. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mindenfajta folyás gondolom a termékeny időszakodban a méhnyaknyákod..általában minden nőnek szokott lenni,többek között nekem is.

Viszont az állandó köztes vérzés,meg a barnázás,maszatolás az ovu utáni időszakban a mensiig nem normális dolog!Én mindenképp megmutatnám magam orvosnak.

2017. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolnám, azonban pár éve endokrinológiai vizsgálaton mindent rendben találtak. Most újra néznek egy 21.napi hormonszintet és mindemellett rendszeresen járok nőgyógyászati szűrésre, ahol szintén nem tulajdonítanak komoly jelentőséget a közti vérzésnek.
2017. júl. 24. 18:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves első! Neked, hogy derült ki a progeszteron hiány és hogyan orvosolták. Illetve tényleg csak akkor kell foglalkozni vele, ha valaki babát szeretne?
2017. júl. 24. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Laborból is és hogy nem estem teherbe. Peteérés volt, de gyenge. Clostyt kaptam rá, ami "erősebb" peteérést csinál. Első Clostys hónapban terhes lettem. Kistesót akartunk, ugyan az a pecsételés, szép görbe és elég hosszú luteális szakasz mellett. Megint Closty, megint első gyógyszeres hónapban terhesség, csak most kétpetéjű ikrekkel... 😊

2017. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy nálad viszonylag könnyen ment.A sok elkeseredett próbálkozásról szóló történet mellett jó ilyen "siker sztori"-ról olvasni.

Akkor ezek szerint tényleg csak a babaprogram idején érdemes foglalkozni vele, persze amennyiben a nőgyógyászati vizsgálatok során nem találnak valamilyen szervi elváltozást.

2017. júl. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!