Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden jol megy inszemináci...

Ha minden jol megy inszeminációm lesz, mit tanácsos vinni magammal?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Iratok és ha van utazási költségtérítéses papír, akkor azt. Az inszeminacio még egy rákszűrésnél is egyszerűbb "beavatkozás". Jah és kell a párod, hogy legyen sperma is. 😉
2017. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-) :-) én olyasmire gondoltam hogy hálóing köntös papucs stb
2017. júl. 24. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell. Annyi az egész vagy annyi sem mint egy rákszűrés. Van, ahol feküdni kell utána a nőgyógyászati székben egy keveset, nálunk még azt se kell. Mint egy nőgyógyászati vizsgálat.
2017. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vinni se papucsot, se semmit, ugyanannyira levetkőzöl, mint sima vizsgálatakor, ugyanabban a székben csinálják, még annyit sem érzel, mint rákszűrésnél. Nekem kb 1 percet volt bent a doki a vizsgálóban és feküdni se kellett utána. Miután szólítottak kb. 5 perc múlva már a kocsiban ültünk.
2017. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor en voltam annyit mondtak, hogy haloing+ papucs es vegulis tenyleg nem kellett semmi mas. En vittem olvasni valot is de vegul elbeszelgettuk az idot.
2017. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!