Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik Angliában próbálkoznak a babával? Sikertelenség esetén mi a következő lépés, háziorvos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

Igen, haziorvos. De ha 1 ev alatti probalkozassal elhjtanak. Ha mar 1-2 eve probalkoztok, akkor esetleg komolyabban fog venni. En mertem az ebredesi homet, vezettem a verzeseim hosszat, erosseget a ciklus.hu-n, es azt kinyomtatva mentem dokihoz. Tesom csak ugy beballagott es elmondta, hogy 3 eve kuzdenek mar. Ot utalta volna tovabb a doki egybol IVF-re, cask mar kifutott a tamogatott idobol, 39 volt akkor. Illetve itthon neki neztek hormonokat.

Szoval szerintem menj be, mondd el miota kuzdesz, kerj hormonsort: osztrogen (ciklus 3-ik napjan?) , progeszteron (21-ik napon, ha 28 napos ciklusod van), valamint TSH hormont.

2017. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a GP-d. Az enyem ugyan csinalt egy 21napos tesztet, de az eredmenyet nem lattam. Annyit mondott a nover, hogy 2 MMR oltast kell nekem adniuk. Mondtam neki hogy ennek semmi koze a vizsgalathoz es MMRt mar kaptam gyerekkent. Igazabol semmi ertelme nem volt elmenni. Felirt folic acidot es kesz. Makd osszel maganhoz megyunk ha addig se jon ossze. Addig neg probalkozok hazi praktikakkal mert az itteni orvosok max paracetamolt irnak fel erre is...
2017. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Norman Bates ***** válasza:

Mi januar ota probalkuztunk, pont akartam volna menni a GP hez, hogy 'tobb mint 1 eve nem jon ossze', de sikerult ebben a honapban.

Viszont leszarjak a koraterhesseget, gratulalt a doki es kozolte hogy majd 10. Het korul lat a midwife es foglal 12. Hetre uh t...

2017. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Én is mérem a hőmet, az mindig mutatja is előző nap, hogy másnap fog megjönni. Most elkezdtem vezetni a ciklus.hu-n, akkor majd kinyomtatom ezt a hónapot, ez jó ötlet!

Mi február óta próbálkozunk élesben, de előtte már csak megszakítással védekeztünk (amitől szintén teherbe lehet esni) szóval beleszámítva azt is, már megvan az egy év. Persze ezt nem fogom részletezni a gp-nél. Pár hónapja költöztünk, beregisztráltam egy új orvoshoz a környéken, de még nem találkoztam vele. Az előzőnél meg voltam úgynevezett "pre-pregnancy check-up"-on, ami abból állt, hogy megmérte a súlyom, a vérnyomásom, és javasolta, hogy kezdjek el szedni terhesvitsmint. Meg rábeszéltem egy teljes vérvételre, de az szerintem csak általános volt, nem kifejezetten hormonokat néztek.

2017. júl. 26. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Sokat segíthet a szervezet vitaminokkal, ásványi anyagokkal feltöltése, a hormonháztartás rendbetétele, a fiúknál különösen a szelén fogyasztás stb.Sok jó tapasztalat van velük. Sok sikert!
2017. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Sziasztok!Eddig nekünk sem jött össze hosszù hònapok òta,aztàn most pàr napja elkezdtük szedni pàrommal a mèhpempőt èn meg mèg mellè a terhes vitamint.Mostmàr csak vàrni kell:)
2017. aug. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még érdekelnének tapasztalatok, hogy mire lehet számítani. Csinálnak valami hormonvizsgálatot és annyi? Vagy GP függő, hogy mennyire veszik komolyan? Miből áll a kezelés egy meddőségin? (Remélem arra nem lesz szükség, csak szeretnék tájékozódni)
2017. aug. 12. 22:46
 8/11 A kérdező kommentje:

Na elmentem orvoshoz... Beutalt 3. es 21. napi hormon vizsgalatra (vervetel) 2 egymast koveto ciklusban, paromat meg sperma vizsgalatra. Szerencsere minden ingyen van. :) Kicsit megkonnyebbultem, ugy erzem tettunk egy lepest a cel erdekeben. Mostmar csak az eredmenyekre kell varni.


Irhattok meg, ha van itt valakinek friss tapasztalata.

2017. szept. 19. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor már picit haladtok előre.Már az is sokat segíthet, hogy megkönnyebbültél.Azért majd írd meg az eredményeket.Én azért továbbra is ajánlanám a gyógynövénykivonatokat, vitaminokat.Sok sikert!
2017. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, vitamint is szedek már hónapok óta, és most elkezdtem mellé barátcserjét. :)
2017. szept. 20. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!