Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek így kezdődött?

Volt akinek így kezdődött?

Figyelt kérdés
Három napja késik a menzim. A derekam bal oldalt nagyon fáj mintha becsípődött volna. Melleim is lassan két hete érzékenyek. Tesztet ma este tudok venni, nem tudom mutatna-e már valamit nem reggeli vizeletből?
2017. júl. 26. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A késés és a mellérzékenység jó jel. A reggeli teszt már kimutatja, ha terhes vagy. Drukkolok :)


Egyébként nekem mellérzékenységgel, feszüléssel kezdődött. Mondjuk én ez hetes késésnél teszteltem, mert mielőtt megjön is mindig feszült a mellem, mondom biztos azért érzékeny most is :D Szerencsére nem :)

2017. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
simán ki fogja mutatni este is.
2017. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 napos késésnél már esti is jó, főleg ha 'tartogattad' előtte :)

Mi lett?

2017. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos negatív, de holnap reggel is csinálok egyet hátha :/ Elszámoltam, még csak 2napja késik.

2017. júl. 26. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kèrdezö.

Ez Facelle teszt? Mert az nem mindig mutatja a pontos eredmènyt. Ismèteld meg holnap egy másik tesztel is. Drukolok higy pozi legyen. Mi is rajta vagyunk a baba tèman. Irhatsz akár privátba is

Üdv Evelin

2017. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia Evelin! Igen facelle. Írok üzit :)
2017. júl. 27. 09:20
 7/7 anonim válasza:
én is ilyennel teszteltem ma halvány pozit :) 14-dik dpon
2017. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!