Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy újra termelődn...

Lehetséges hogy újra termelődni kezd a férjemnél a spermium?

Figyelt kérdés

Olyan gondunk problémánk van hogy... az elején kezdem. Babát szerettünk volna de nem jött össze. Elküldek minket a meddőségi klinikára. Ott kiderült hogy a férjemnek az ondóban nem találtak spermiumot. Elküldék genetikai vizsgálatra. Ott kiderült hogy Klinefelter-szindrómás. Így terméstetes úton nem lehet gyereke. Onnan elkülték az urológushoz. Ahol kiderült hogy gyerek korában nem vették észre hogy nem száltak le a heréi igy műteni kell. A mütéthez elküldték egy ct-re. Ahol kiderült hogy egy góc van a jobb heréjében. Ezért a jobb oldali herélyét el kell távolítani. A egy műtét alatt megcsináltak neki mindent. Kezelték a nem leereszkedő heréket. A jobb heréjét eltávolították. A bal heréjéből pedig biopsziát csináltak hogy ott találnak-e sperimumot.

Az eredmények azt mutatták hogy a bal oldali mellék herében nem található sperimum. Ígyy azt mondták hogy csak donorral és lombikkal lehet gyerekünk.

Tudom hogy csodávan reménykedem. De lehet hogy beindul valami oknál fogva a spermium termelődés. Talán igy hogy most a heréje ugymond a helyén van???

Valaki valami hasolnó helyzetben járt már?? Vagy valami amivel elősegithetjük a termelődést.??



2017. júl. 26. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már esélytelen, mert a nem leszálló herék már alapban károsodnak. Ha a biopszia is rossz lett, akkor 0 az esély. Úgyhogy vágjátok bele a spermadonorságba! Sok sikert!
2017. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt. Ha 3 évesen műtik le a hereket már akkor is nagy a meddősség valószinűsége.

Sajnálom, hogy nem lehet gyereketek.

Az, hogy lehet, hogy eddig bem vette észre, hogy nincsenek a heréi a zacskóban?

2017. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is maradandó a károsodás. Sajnálom :( azt az egyet nem értem h gyerekkorba h nem vették ezt észre neki? Nekem már az uh -t végző orvos is megmondta h huszonvalahanyadik héten leszálltak a heréi a fiamnak. Sőt, a gyerekorvosunk minden egyes alkalommal amikor megyünk hozzá kitapintja a heréket h a helyükön vannak e. Most nagyon nagy gondot fordítanak erre, nem értem régen ezt miért nem nézték. Nagyon sajnálom. :(
2017. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga a Klinefelter zárja ki a spermiumokat sajnos. Tudom, mert a fiam klinefelteres. Ez a genetikai eltérés meddőséggel jár együtt. A le nem szállt herék ehhez már sajnos nem járultak hozzá.

Sajnálom.

2017. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma a szindroma nem zárja ki hogy lehetssen gyereke. Az csakk azt jelenti hogy természetes úton nem lehet neki. Ugyanis a sperimum nem tud kilöködni ezért kérték neki a biopsziát.

Azt hogy nem vették neki észre arra meg csak annyit tudok mondani hogy (bocsánat a kifejezésért) az anya halamas nagy ívben szart rá. És a mai napig sem érdekli hogy mi van vele.

Azért köszönöm mindenkinek.

A spermadonor program még várat magára. Nagyon sokba kerül min 250.000. És ez csak egy próbálkozás. Meg igazából nem is ezzel lenne a probléma. Hanem lelkileg nem dolgozta még fel és igazából még én sem. Ugyhogy ezzel még várunk. Most kocsit utazgatunk hogy kikapcsoljunk egy kicsit. Nagyon sok mindenen mentünk keresztül.

2017. aug. 6. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó, h ilyen felelőtlen anyja van a férjednek! Egyértelműen az ő hibája! De ne haragudj, őszintén, a férjed már felnőtt fejjel hogy nem vette éazre, hogy üres a zacsi.? Vagy te? Hát azért az nagyon feltűnő. Még ha csak az egyik van leszállva, azt mondom, oké. Na de így? Ne haragudj, de ez számomra hihetetlen. Nem bántásból kérdezem, csak nem értem.
2017. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vettük észre. Én legalábbos nem. Már csak azért sem, mert ő az egyetlen férfi az életmben. Lehet furán hagzik de soha nem volna mással, ìgy igazából bennem fel sem merült hogy valami nem stimmel. Mamámék neveltek. Ugymond az ő nézeteik szerint. Régi módi vagyok. 15 évesen kerültem vele össze. Ma vagyok 23. 2 éve házasok vagyunk.

Ő meg a szeretett anya hiányában, nem hiszem hogy sok felvilágosítást kaphatott.

A vaj csak az, hogy a mellék herék sem száltak ne neki, ìgy pedig még rosszabb a helyzet. :/

Mára sikerül valamilyen szinten feldolgozni.

2017. nov. 13. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Nulla százalék az esélye. Nálunk például minden rendben van és két éve nem sikerül.:-(

Én a spermadonor helyett mást javasolnék, tudom hogy úgyis lepontoznak miatta de tegyél fel egy hirdetést párkeresőre és keress egy vonzó jóképű palit. Sokan csinálják így titokban, főként sikeres egyedülálló nők akik csak babát akarnak.

2018. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!