Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szüleim annó 3 évig próbálko...

A szüleim annó 3 évig próbálkoztak, nagyobb így az esély, hogy nekem is nehezen jön majd össze?

Figyelt kérdés
A szüleim egész kapcsolatuk alatt nem védekeztek, legalábbis anyám elmondása szerint, tehát 3 év volt, mire én megfogantam. Jelent ez valamit vagy ettől még nekem sikerülhet rögtön?
2017. aug. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Anyukámnak volt egy vetélése (ő 3 hónapra sikerült,de sajnos anyukám 6 hós terhesen balesetet szenvedett,és elvesztette),utána fél éven belül fogantam.

Mi 1 éve próbálkozunk,és semmi.

2017. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész családban mindenkinek évekig tart teherbeesni, nekem meg elsőre sikerült.
2017. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagymamámnak nagyon nehezen sikerült teherbe esnie, egy gyereket tudott kihordani, emellett sok vetélése volt.

Édesanyám már sikeresebb volt, így ketten vagyunk a tesómmal, de ő is nehezen esett teherbe, több korai vetélése is volt. Ehhez képest én nagyon könnyen teherbe estem, első három alkalommal 1-3 havi próbálkozásra, majd lett egy ráadás, nem tervezett gyerek is. Szóval én vagyok az élő példa, hogy semmit sem jelent.


Édesanyámnak nehéz szülései és nehéz terhességei voltak, én 4 eseménytelen terhesség mellett 4 gyors szülést produkáltam, szóval ne aggódj.

2017. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van összefüggés, de ki tudja. Anyukámnak az első terhességére egy évet kellett várnia, a másik kettő elsőre összejött. Mi fél éve próbálkozunk az elsővel, és még várat magára...
2017. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 2 év alatt "jött össze". Tehát 2 évig voltunk együtt minden védekezés nélkül, elég sűrűn.

A lányunk 2 alkalomból összejött.

2017. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, bár nálam pont bejött. Két évig vártak rám és én is két évig vártam a fiamra. De anyumnak van az előző házasságàból is két gyerek, ők kéretlenül jöttek. :D De egyik tesómnak nincs gyerek, a másiknak meg megint váratlanul besikerültek a gyerkőcök. De ugye ez nem jelent semmit, csak puszta véletlen.
2017. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szüleimnek mind a három gyerekük elsőre összejött, mi évekig vártunk a babára.
2017. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!