Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mensi lesz vagy...

Szerintetek mensi lesz vagy nyaralás előtt azért teszteljek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz bocsi...

Másfél év után márciusban végre pozi lett a teszt, áprilisban mised ab lett a vége.

Vártunk ahogy az orvos mondta, jó sokára jelentkezett az első , kontroll, majd próbálkozhattunk újra. Júliusban megjött rendesen, majd rá 8 napra megint görcsöltem barnáztam, pozi lett a tesztem...kiderült ciszta. Szerencsére kiürült rendesen, de azóta sem jött meg, ez 8-án történt. 32naposak a ciklusaim, normál esetben 22-én kellett volna megjönnie. Az orvosom szabadságon, de igazából azt sem tudom ugye hova kellene tennem , mikor kellene megjönnie. A lényeg most fáj, duzzadt a mellem, fáj a derekam, és néha néha mintha a hasam is fájna , már 4 napja szenvedek de nem jön meg. Ma 2x is hányinger, szédülés tört rám...de ugye lehet a meleg is. Vasárnap utazunk 2 hétre nyaralni egy külföldi faluba. Csinálnátok tesztet a helyemben, vagy felesleges csak a kedvem menne el?


2017. aug. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér.En is teszteltem mielőtt nyaralni mentünk,akkor voltam két nappal nemvárt előtt és szép pozitív lett.Drukkolok neked
2017. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyaralas alatt is tudsz tesztelni most még bizonytalan lenne az eredmény
2017. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd el a tesztet, és majd ott!

Csak nehogy elvegye a kedved az eredmény!

Drukkolok!

2017. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!