Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van valami problém...

Szerintetek van valami problémám? Milyen teákat kell inni, hogy nagyobb esélyem legyen a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Az én ciklusom nagyon érdekes, ugyan is elég sokat menzeszelek, vagyis menzesz előtt, kb.5 napig pecsételő vérzésem van, majd megjön (de nem nagyon erős) és ismét 3-4 nap pecsételő. Kb. 10-12-14 napig semmi, majd minden kezdődik előröl!Nem érzem, hogy mikor van peteérésem! A a férjemmel minden második nap szeretkezünk (persze ha nincs vérzésem), és mégsem jön a baba!El fogok menni dokihoz, de most is vérzek és ez egy örökké valóság mig elmúlik! Addig is nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre?!És igyak valami teát? És mit, milyen arányban?
2010. máj. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne lőtyölj semmilyen teát!Minek? Mióta próbálkoztok, eltelt már egy év? Utána érdemes egy jó nőgyógyász..
2010. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minek várjak egy teljes évet, ha van valami megoldás?Lehet, hogy neked már sikelült!? Szerencsés vagy!Aki nagyon akarja szerintem megtesz mindent a cél érdekében!
2010. máj. 24. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondom akkor,hogy egy év előtt csak legyintgetnek mindenféle klinikán (Majd jön a gyermekáldás,próbálkozzanak csak tovább!) A lóvés unokatestvérem 2,5 év után esett teherbe orvosi segítséggel,utána nyögve-nyelős terhesség következett,a végeredmény szép kislány lett. És igen nekem sikerült minden segítség nélkül 2 hónap alatt teherbeesni. Ne félj fejlett világban élünk biztos sikered lesz. Első voltam
2010. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy év eltelte előtt nem foglalkoznak a párokkal, ezért gondoltam, hogy gyógyteákkal próbálkoznánk, az csak nem árt? És már nagyon várjuk a picit!
2010. máj. 24. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
De tényleg érdekel mióta próbálkoztok... Amúgy mi is babaprojektbe fogtunk. Szeretnénk tesót a Fiunk mellé. Már eltelt a 2 hónap. 28.-dikára nem várom.
2010. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2010. máj. 24. 17:30
 7/7 anonim válasza:
Először is menny el orvoshoz, nekem is elég furán jön meg a mensim de a tiéd még kutyább.Mi 4 éve próbálkozunk
2010. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!