Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 hetesen ki, mit érzett?

5-6 hetesen ki, mit érzett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal babát szeretnénk, és bízom benne most összejött. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. Július 7.-én volt utoljára mensim. Aztán 14.-én este rózsaszínes folyást vettem észre a WC papíron. Ez tartott 3-4 napig nagy kis mennyiségben. Aztán 2-3 napig már menstruációs jelleg volt,de ez is kevés mennyiségben. Azóta egyre inkább érzékenyek a melleim, és görcsök is jelentkeztek. Szerintetek lehet hogy babócás vagyok?? Köszönöm a válaszokat előre is!! :)

2017. aug. 14. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még a 5-6 hónaposan sem éreztem semmit. Na jó, a mozgását már igen.

Semmi tünetem nem volt, csak a kimaradt menzesz. Később is tökéletesen jól voltam.


Lehet, hogy terhes vagy, lehet hogy nem. Majd kiderül, ha késik, és tesztelsz.

2017. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 hetesen még semmi különöset. 6 hetesen viszont jött az állandó émelygés, fáradtság, mensi szerű görcsök.😊

Tesztet csináltál már?

Sok sikert! 😉

2017. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már több mint egy hónapja volt az utolsó menstruacio, akkor miért nem csináltál tesztet? Én biztos nem bírnám ki :D egyébként 5-6 hetesen nagyon semmit sem éreztem, a 6. hét után kezdődtek a borzalmak, állandó hányás, emelyges és fáradtság. Én a helyedben elmennék a patikába vagy drogériába és azonnal vennék egy tesztet, ha 5-6 hetes terhes vagy már nagy valószínűséggel nem csak a reggeli első vizeletből mutatja ki. Drukkolok neked kedves kérdező :)
2017. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem fájt a mellem és nagyon meg volt keményedve, mensi szerű görcseim voltak több napig, ritkán émelyegtem, és a semmiből rám tört a fáradtság, de olyan szinten, hogy ott helyben el tudtam volna aludni ahol éppen vagyok. (szerencsére kb. fél órán át tartott csak) Kb 1-2 hétig álltak fent ezek a tünetek, utána "csak" a mellérzékenység maradt meg, az a mai napig tart. :)

12 hkm

2017. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányingert, feszült a hasam, neha hasmenesem volt es neha szurkalt is az alhasam
2017. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Eddig azért nem teszteltem meg mert minden hónapban csak a csalódás vár tesztelés után, és már most eléggé tartok tőle. Egyébként már ne aggódj én is csináltam volna már régen rég :DD
2017. aug. 14. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit :)
2017. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A menstruáció az nem a terhesség tünete. Csinálj tesztet.
2017. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 terhesség háromféleképpen éreztem magam. 1 semmi tünet csak egyszer bevillant az érzés. Én terhes vagyok és utána teszteltem. Második gyereknél hébe hóba volt egy hányingerem 2x hánytam megjön érzésemvan. Kicinél 3 hónapg rosszul voltam és 10 kilót fogytam mert alig birtam enni. Megjön érzés akkor volt mikor meg kellett volna jönnie 1-2 napüg. Lányomnál álmos voltam alig bírtam ébren lenni.
2017. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma teszteltem, és minden szomorúságomra negatív :(((
2017. aug. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!