Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon rosszul vagyok a fejem fáj, erős hányinger aludni is alig tudok rossz közérzetem van de ez 2-3 hete .. voltam nőgyógyásznál azt mondták nem vagyok terhes csináltal tesztet is negatív lett .. barátomnak is fáj a feje álandóan álmos vagyok . Csináljak újra tesztet?

2017. aug. 15. 09:26
 1/4 anonim válasza:
Ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes.
2017. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Homeopátiás fogamzásgátlót szedtél?
2017. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

A teszt egyéb betegségeket nem mutat ki, így fölöslegesnek tartom.

Inkább háziorvoshoz menj. Sokkal súlyosabb betegségekre is utalhatnak ezek a tünetek (meg enyhébbekre is), mint a terhesség.

2017. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szedek fogamzásgátlót se semilyen gyógyszert Kliont szedtem barátommal 1 hete hagytuk abba nekem volt hüvelytablettám is de jobban is voltam utána de tegnap este meg megint nagyon rosszul lettem :/ orvosnál voltam azt mondta ha nem jön meg csináltassak tesztet de megjött szombaton
2017. aug. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!