Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31. Napon /3 nap/ késéssel...

31. Napon /3 nap/ késéssel émelygek, hányingerem van. Nem tervezett baba tehát nem élem bele magam semmibe,?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul èrzem magam, a teszt ma reggel negatív volt. Lehet később fogant azèrt negatív a teszt? Kezdem bele èlni magam, mert nem lenne gond ha terhes lennék. Orvoshoz hiába megyek mèg ugye?

#terhesség #hányinger #menstruàvió késès
2017. aug. 15. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Bele èlni termèszetesen ma reggeltől kezdtem magam hogy már 3 napja késik, vasárnap óta rosszul vagyok
2017. aug. 15. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tüneteid a terhesség miatt lennének, akkor a reggeli teszt + lett volna. Ha nem jön meg továbbra sem, tesztelj két nap múlva!

Ha ennyire bezsongtál a gondolattól, hogy lehet, hogy baba van, akkor érdemes lenne újra átbeszélni a pároddal, hogy mikor is szeretnétek gyereket vállalni.

2017. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most már őt is foglalkoztatja a gondolat. Nagyon kiváncsian várjuk hogy mi lesz. Semmi menzesz tünetem nincsen, terhességre is csak ez a rosszullét. Lekoràbban pénteken tesztelek ha addig semmi, hátha korai volt.
2017. aug. 15. 12:52
 4/5 anonim válasza:

Ismerős a helyzeted én 2-3 hete így vagyok voltam nőgyógyàsznál azt mondták nem vagyok az tesztet is csináltattak velem az negatív lett de egész nap hányingerem van nem tudom minlehet .. ja és nekem megjött ráadásul .

Csinálj még egy tesztet ha nem jön meg addira sem nem mindig mutatja ki elsőre

2017. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pèntekig várok egy újabb teszttel, nem szoktam figyelni magam, nem tudom normális e de ma kora este fehér testápolószerü folyásom volt. Most belegondolok hogy aki minden hónapban nem várja a mensijét mit élhet át. Köszönöm a vàlaszokat, pénteken jelentkezem.
2017. aug. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!