Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem kenne, hogy...

Holhos_dalma19 kérdése:

Olyan kérdésem kenne, hogy valaki volt e már hasonló cipőben. Csináltam tesztet.4-et is, mind negatív lett. De a menszeszem meg sehol. Fogamzásgátlót szedek (Lindynette) Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
válts gyógyszert, ez nem működik neked úgy tűnik.
2017. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszertől is lehet,hogy nem jön meg?De a tesztem mind negatív lett,csak nem szórakozik velem.
2017. aug. 15. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem is volt hogy nem jött meg egyáltalán a gyógyszer miatt, túlságosan elvékonyította a méhnyálkahártyát. gyógyszerváltás segített.
2017. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Terhes csak nem lehetek,hiszen mind a 4 teszt negatív volt erős csíkkal.
2017. aug. 15. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer marad ki, legközelebb megjön rendesen, akkor nincs baj. Ha jövő hónapban sem jön meg, akkor irány a doki, mert akkor a gyógyszerrel lesz gond.
2017. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor terhes nem lehetek?
2017. aug. 15. 13:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha 4 negatív tesztem is volt,gondolom nemlehetek az.A hasam meg van puffadva..meg egyet csinalok a heten tesztet,de nem ertem ,ha 4 negativ teszt,akkor hol a mendi?

Csak nem szorakozik velem,hogy meg is van a pocakba valami..

2017. aug. 15. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal légy tisztában, hogy gyógyszer mellett _nem_ menstruálsz, hanem megvonásos vérzésed van. Bár ránézésre ugyanaz (vérzel meg görcsölsz), de míg a menstruáció a peteérés okán van, addig a megvonásos vérzés egy művileg beállított dolog, tul.képp a "megtisztulást" szolgálja ott bent a normál körforgásnak megfelelően.

Persze, értelemszerűen elmarad akkor is a megvonásos is, ha véletlen becsúszik a baba, bár ez sem törvényszerű. Viszont ha valamiért nem jön meg rendesen, abból nem következik automatikusan a terhesség (szemben a menzesszel, ahol elég egyértelmű jelzés). Ha a tesztek negatívak, akkor tutira nincs baba, viszont a gyógyszer nem megfelelően működik.


Ha csak egyszeri eset a dolog, akkor nincs nagy para, a rendes ciklusnál is megesik, hogy "szabira megy" :), de ha ismétlődő dologról van szó, akkor bizony szükséges egy kivizsgálás vagy a gyógyszer cseréje.

2017. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!