Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete iszom a cickafark és...

1hete iszom a cickafark és palástfű teát Ma van a nemvárt napom nincsenek görcseim enyhe alhasi szurkálás kb 5-10 percenként Mellem és a derekam iszonyatosan fáj Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Okozhat e egy hét tea fogyasztás mensi eltolást?

Ilyenkor az arcomon pattanások szoktak megjelenni és pecsételő vérzés, de most semmi?

Reménykedhetek?


2017. aug. 16. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ma nem jön meg, reggel tesztelj.
2017. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára. Sajnos nekem ezek a teak (palastfu-cickafark-baratcserje) kitoltak a ciklust. Amúgy a cickat azt en ciklus elején pé-ig a baratcserjet a második felében ittam. A palastfuvet meg mar nem is emlékszem. De en nekem szrt se ert. Max h jobban fajt a mellem..de te tudod..
2017. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben 😊 Köszönöm
2017. aug. 16. 08:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom sok jót olvastam róla gondoltam egy próbát megér ...aztán lehet hogy nekem sem fog segíteni
2017. aug. 16. 08:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert mindenképpen olvasd el h melyiket mikor érdemes. Nekem a doki jot kacagott rajta de en is hittem benne. Nekem volt előtte hormonvizsgalatom, es ezek alapján matekoztam ki ezt a teazast. Aztán attertem a homeora amit szinten hülyeségnek tartanak. (lehet az is) mastodynon cseppeztem. Aztán amikor osszejott folsavaztam, e vitamint szedtem meg aspirin protectet. :) szóval.. Nem tudom mi segitett
2017. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eddig úgy voltam vele ha hatni akar ugyis hat.de mostmar mindenkepp utana nézek:)

Gratulálok neked:)nagyon sokat pisilek 5percenkent.remelem sikerül:)

2017. aug. 16. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ovu után már nem jó cickafarkat inni, az a peteérést segítené elvileg.
2017. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezeknej megvan a metodusa, melyiket mikor ajanlott. Ha ossze-vissza iszol peteeresre meg egyeb noi hormonokra hato gyogyteat, aztal hazavagod a ciklusod rendesen. Olvass utana mit mikor ajanlott, mert volt akinek honapokig tartott, mire visszaallt minden egy ilyen maganakcio utan, az orvosa a fejet csovalta hogy mekkora butasagot csinalt.

Gyogyteat nem iszunk agyba-fobe, plane ugy, hogy azt sem tudjuk, fennall-e a problema, amire isszuk. Plusz nem keverjuk oket. Es a palastfurol annyit, hogy a termeszetes gyogymodban hivo orvosok rovid ciklusra ajanljak, pont azert, hogy kitolja picit.

2017. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pomtosan arra iszom amire van

3év már nem kevés idő...

2017. aug. 17. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem arra iszod, amire van, vagyis rosszul iszod! :(

1 héttel a nemvárt előtt kezdted inni, aminek sajnos semmi értelme... Ezért írták többen, hogy összevissza nem szabad!

Ciklus első napján kezd, és a cickafarkat hagyd abba peteéréskor (vagy ha nem tudod, mikor van az adott hónapban, akkor félidőben) és a második két hétben csak palástfüvet igyet.


Szép napot!

2017. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!