Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késhet? Terhes lennék...

Miért késhet? Terhes lennék vagy csak a stressz és hormonok miatt késik?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett megjönnie de késett és pettingeltem a barátommal utána másnap is de nem jutott ondó a hüvelyembe,viszont már 5 napja késik.Ki vagyok készülve.. 15/L

2017. aug. 18. 00:00
 1/5 RRR ***** válasza:

a stressz miatt

ha nem jutott ondó,akkor nem lehetsz terhes

2017. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most elég sokat le is fogytam és egy borzasztó nagy változás jön az életemben..viszont ha 2 hetet késne inkább teszteljek?Mindig én mentem el először utána ő de ha hozzám is ért úgy h olyan vlt a keze mindig megtörölte,szóval nem lehetséges a terhesség
2017. aug. 18. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom akkor minek kellene tesztelni. Figyu, ahhoz higy kisbabatok legyen ennyi keves. A stressz, a fogyás mind olyan h késik (késhet) tole. Persze ha megnyugtat vagy ha nem irtal le ide pontosan mindent es mégis becsuasszahatott valami.. Akkor inkabb teesztelj. Kb bmenyik nagyaruhazban-patikaban-drogeriaban van 299-ért terhesteszt. 14nappal (vagy tobb) az akció utan kell megcsinálni a reggeli elso pisiddel. De NEM vagy terhes ha igaz amit írtál a kérdésben. Vagy te vagy a Szűz Mária
2017. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ujja csusszant be csak az lehetett volna ondós de a barátom azt mondja biztos benne hogy mielőtt betette en megtörölte és én mentem el először mindig
2017. aug. 18. 10:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta gyulladás okozza a késést szóval nem vagyok terhes,köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!