Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bénáztam az óvszerrel. Ugye...

Bénáztam az óvszerrel. Ugye ettől nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy mikor felizgultam, elkezdtem felhúzni, de aztán rájöttem, hogy fordítva van, és felhúztam rendesen. De igazából szerintem nem nagyon volt előváladékom (valamiért úgy általában nincs), nem gondolnám, hogy ragadt rá. A másik meg, hogy összesen három óvszert használtam, és az egyiknek az oldalán (lentebb, tehát nem a makknál) keletkezett egy kis lyuk, mert nem volt könnyű felrakni. Viszont ami volt rajta anyag, az szerintem csak a gél, egyszer se élveztem bele a partnerembe, tehát még óvszeren keresztül sem. Igazából csak az aggaszt, amikor megfordítottam az óvszert, nehogy a felületén legyen valami... szerintetek?
2017. aug. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az esélye, de ezt úgyis csak a teszt mutatja majd ki.

Ha nem élveztél bele az óvszerbe akkor igen kevés az esély.

2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz, nem lesz baj.
2017. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezeket a mai tiniket. Az óvszer azért van, hogy beleélvezzél, különben nem jó a szex. Tanuld meg használni, rá van írva. Nem tudom hogyan találhattál rajta egy kis lyukat, mert úgy van tervezve, hogy ha kilyukad, akkor azonnal szét is hasad. Olyan velem is előfordult sokszor, hogy fordítva tettem fel, nem lettem terhes, úgyhogy szerintem nem lesz ebből baj.
2017. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért nem élveztem bele, mert nem akartam, hanem azért, mert nem tudtam. Volt egy műtétem, ami során megszüntették a fitymaszűkületemet, de gyanítottam eddig is, hogy sajnos így is túl feszes a bőr. Most, hogy már kipróbáltam, már biztosan tudom, hogy szükség lesz második műtétre... állati kényelmetlen volt számomra gumiban, sajnos. De a lány legalább élvezte, hogy sokáig bírom, mivel nem mentem el.
2017. aug. 18. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A tied az valóban nyomós ok, de itt a gyk-n senki nem élvez bele az óvszerbe, mert félnek a terhességtől.
2017. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!