Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél nem jött össze fél...

Akiknél nem jött össze fél éven belül a baba, utána mennyi idő után sikerült?

Figyelt kérdés

Spontán összejött végül, vagy kellett gyógyszert szedni, esetleg szükséges volt valamilyen beavatkozás?


Akinek spontán összejött később, az mit gondol, minek köszönhető a korábbi kudarc, majd a siker?


2017. aug. 20. 21:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
7. hónapban nagyjából,nem kellett semmilyen gyógyszer, 1 éven belül normális ha nem esel teherbe.
2017. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
2 ev. Ffi eredetű meddőség miatt. Helyrehoztak, spontán sikerült utana.
2017. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk 6 vagy 7 hónap kellett spontán, nem emlékszem pontosan. Mint kiderült, korábban volt peteérésem, nem is számítottunk rá, h pont akkor sikerül. Hány éves vagy?
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
14 hónap alatt. Novemberben fogant spontán, januárban kezdtük volna a kivizsgálást.
2017. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
A lanyunk fel ev es 2 spontan veteles utan, a fiunk masfel ev es egy missed ab utan jöttek.most a 3. Baba 2 honap probalkozas utan. 😉
2017. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
6 év után jött össze, nem változtattunk semmin, csak vártuk a csodát. :)
2017. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, és már 7 hónapja próbálkozunk. Elkezdtem mérni a hőmet, és fura, mert minden második hónapban normálisnak tűnik, a többiben meg cikk-cakkos, semmi rendszer nincs benne. Egyébként már tervezem, hogy elmegyek kivizsgálásra, csak kicsit félek, hogy mit fognak mondani... Még sosem volt semmilyen nőgyógyászati gondom, a menzeszem is pontos.
2017. aug. 20. 22:40
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Hármas vagyok. Szerintem 30 évesen a 7 hónap még simán belefér. Én év végéig várnék a kivizsgálással, úgyis 1év próbálkozás után érdemes orvoshoz menni. Add meg magatoknak ezt a pár hónapot, szurkolok, hogy összejöjjön! :)
2017. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%

8hónapig voltunk rajta a témán.Minden nap ez járt a fejemben....hogy mikor leszek már terhes.

A 9.hónapban feladtam és nem foglalkoztam vele,alig voltunk néhányszor együtt a párommal.Akkor lettem terhes.Engedd el és megkapod!

Persze ha pl 2év telik el akkor doki,de addig szerintem semmi okod aggódni

2017. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
2 vagyok. En is bevettem ezt az egy ev dumat. Meg is vártuk, mert mi a 20as eveink kozepen vagyunk. Utána kiderült a herevisszer, (egy sima spermavizsgalattal) majd fel evet vartunk műtéti időpontra meg meg felet a gyogyulasra. Nekem annyira nem erte meg. Életem legszarabb eve volt amig nem tudtuk az okot.. Nem értettem, mert nekem sem volt soha semmi nőgyógyászati bajom. Utána mar nem érdekelt. Tudtam, h jönni fog a baba.
2017. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!