Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm 37, 3C, nem kívánom az...

A hőm 37, 3C, nem kívánom az ételt, csak nassolnék, édesre sósat és fordítva, a méhszájam nagyon kemény, érzékeny az alhasam, a menzim holnaputánra érkezne, dohányzom és arra nem reagálok sehogyan ugyanannyit szívok, mint eddig. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. nov. 24. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet,de tavaly ilyenkor nekem is volt egy ilyen időszakom.Eszméletlen vitaminhiányom volt.Dohányoztam én is,de szinte semmit nem ettem,és nem is kívántam az ételt,és állandóan aludtam volna..Egy komlex savanyúkáposzta kúra helyrepakolt.

Amikor babás lettem,és még nem is tudtam róla idén ősz elején,akkor rá se nagyon bírtam nézni a cigire...azóta nem is gyújtok rá.Szóval lehet ez is lehet az is.Ha viszont babát szeretnétek,akkor tedd le a cigit!(Mi nem akartuk,csak ő döntött úgy,h itt az ideje.)

2007. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!