Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást...

Aki érezte a beágyazódást (hasszurkát) az ovu után kb hány nappal érezte?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem "kell" érezni semmit a beágyazódásból, de van aki érzi. Kérem azok írjanak akik érezték, hogy nekik, hogy volt, mit éreztek és hány nappal ovuláció után. köszi :)

2017. aug. 24. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En par napja teszteltem pozit. A beagyazodast tutira mondom mikor volt, a 9.dpo-n este, olyan volt mintha bele szurtak volna a mehembe es görcsölt is. Aztan elmult. Aztan mikorra meg kellett volna jönnie megint görcsöltem, az is elmult
2017. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
100%
2 napra ra mar ereztem utana eleg surun a nemvartig utana szepen elmult.
2017. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
10. nap, mindkétszer
2017. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szúrást éreztem , hanem valami furcsa bizsergető érzést egy bizonyos ponton a 7. és 8.dpo-n este , miután lefeküdtem az ágyba. Még gondoltam is magamban "milyen furcsa csiklandós érzés ez." A 9.dpo-n délután lett is egy halvány pozitív tesztem 😀 27 hkm
2017. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!