Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt 2 hete hogy együtt voltam a párommal védekezés nélkül a menstruációm elött pár nappal. Meg is jött 4 napig tartott és nem volt sok valamint inkább barnás színű volt. Mindenképp szeretnék tesztelni. De nem tudom mikor. Olvastam már hogy az együttlét után 2 héttel már lehet tesztelni, meg olyat is hogy a megtermékenyítéstöl számitott 2 héttel lehet ami ugyebár nem feltétlenül esik egybe az együttlét idöpontjával.

A tüneteim a következök: gyakori vizelési inger, enyhe hányinger ( de ez ritkán jelentkezik és változó idöpontban), szédülés ( ez viszont nem új, alacsony a vérnyomásom és vérszegény vagyok), gyakori fejfájás, és a legjellegzetesebb a derék fájdalom, hasszurka, és a szinte állandó éhségérzet. A következö mensimnek szeptember 7-én kellene megjönnie. Válaszaitokat és a segítséget elöre is Köszönöm!



2017. aug. 24. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szept. 8-án, ha nem jön meg
2017. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet. Ha kérdéses az eredmény akkor meg 7-e után.
2017. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, tesztelek egyet most hétvégén ezt a holnapi napot még rávárom, és ha nem egyértelmű lesz az eredmény és 7-én nem jelentkezik a nem várt akkor 8-án is tesztelek... Szép szülinapi ajándék lenne :)
2017. aug. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!