Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás időszakában...

Beágyazódás időszakában (ovutól-) bezavarhat ha strandolni megyek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor még nem.
2017. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalàn. Mikor teherbe estem, mint utólag kiderült, pont az egy hetes tengerparti nyaralàson ágyazódott be a baba, hazaérkezés másnapján teszteltem pozitívan. Kb. 7-13. dpo-n nyaraltunk. Minden nap strand, tengerben lubickolás, napozás, többórás sétás városnézés 35 fok felett, rengeteg lépcsőt megmásztam, aktív egy hét volt. Én lepődtem meg legjobban, hogy pont most sikerült, eddig ciklus 2. felében vigyáztam magamra, mint a hímes tojásra és évekig sehol semmi. Érezd jól magad és ne agyalj! :)
2017. aug. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi melléképületet bontottunk ovu után, nem zavarta a beágyazódást. 😁
2017. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezeket örömmel hallom ☺️ köszönöm a válaszokat 😉
2017. aug. 25. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én is nyáron lettem terhes, csomószor voltunk strandolni, sőt még az után mentünk nyaralni a tengerhez, mikor már tudtam, hogy babát várok. A doki azt mondta, a tengerbe nyugodtan bemehetek. :)
2017. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!