Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt! Hogy lehet az hogy...

LH teszt! Hogy lehet az hogy az érzékeny (20mU/l) ovulációs teszt erős pozitív viszont aznap is és utána 3 napon keresztül a közepes érzékenységű (25mU/l) nem mutatott egyáltalán semmit?!

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti hogy nem ment az Lh szintem 20mU/l fölé? Ez baj??? Vagy másnak volt ilyen tapasztalata?


AZ érzékeny viszont a csúcs után elkezdett szépen visszahalványodni! Ez így ugyanúgy rendben van vagy aggódnom kell?



2017. szept. 6. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez részben fura.


Nekem 25ös sose lett pozitív mindig csak erősödött majd halványult.


15-ös meg több napig pozit mutatott tehát ez sem jó, mert maximum 2 nap lehet pozi, mivel maximum 12 órán át észlelhető az LH csúcs, tehát mondjuk egyik nap délután és másik nap délelőtt lesz pozi.


20-as viszont bevált az tényleg jól mutatta.


Én nem aggódnék, és valószínű, hogy a 3 pozitívnak vélt teszted közül az első vagy utolsó már nem is pozi. Sokszor nehéz megállapítani :)


LH szint mértéke nem számít a lényeg, hogy 10 felett legyen, nekem így is lett babám, pedig a 25ös sose lett pozi :)


Minden jót!

2017. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek örülök akkor! Kissé megijedtem hogy ez hogyan lehetséges! :) Köszi a választ :) Nekem tegnapi napon volt erős pozitív az érzékeny, ma már kicsit halványabb de nem sokkal! Viszont tegnap reggeli hőmérsékletem az alacsony volt az esti meg felment 37,3-ra! Létezhet hogy nekem ilyen gyorsan zajlik le?
2017. szept. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!