Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

2 napja késik. Folyton egésznap fáj a fejem rosszul érzem magam. Nem szokott késik de ha késik is fel sem tűnik mert semmi bajom. Bá lehet most is csak rá paráztam de egésznap rosszul érzem magam. Hányingerem van. Stb de előző hónapba rendesen menstruáltam előtte viszont eléggé furán fájt a mellem ami mem szokott. Most is fáj de nem ugy mint akkor csak kellemetlen. 5.-én kellett volna megjönnie azóta várom. De semmi.

Tesztet csináltam kb fél perc alatt megatív lett. Akkor? :/


2017. szept. 7. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Dugtál védekezés nélkül? Igen

Nem? Valszeg nem

2017. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Kb nem is emlékszem hogy együtt lettünl volna ugy múlt hónapba. Épp ez a furcsa
2017. szept. 7. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
És mégsincs menstruációm
2017. szept. 7. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem d*gtál senkivel, akkor miért lennél terhes? Rosszul lehetsz mástól is, és bármikor késhet. Amennyiben több mint 7-8 napog késik, menj el nőgyógyászhoz.
2017. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nap keses meg semmi. Nekem volt h 1 hetet kesett. Fejfajas , hanyinger , rosszullet lehet az idovaltozastol is. Nem voltal pasival igy h lennel terhes? Megszallt a szentlelek?😀
2017. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van parkapcsolatom 3 eve de nem jegyzem mikor vagyunk egyutt . Ezert nem tudom
2017. szept. 7. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig kene jegyezni es vedekezni is. 3-4 nap mulva tesztelj ujra ha addig nem jon meg.
2017. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen teherbe, ha Te vagy a Szűz Mária!
2017. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!