Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 DPO-n tesztelhetek Clalearb...

13 DPO-n tesztelhetek Clalearblue-val?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem augusztus 7.én volt meg. Rendesen megjött.

Utána szept.3.án volt pecsételő verzésem a ciklus 25. napján. Ha úgy veszem időben jött meg mert elég rendszertelen a menzeszem. Két és fél napig tartott. Rá egy napra belázasodtam, fájt a méhem, és a mellemben is éreztem fájdalmat hónalj körül. Azt tudom hogy utoljára párommal Augusztus. 28. án voltunk együtt. Tesztet hat napra csináltam "fogantatás után" de negatív lett. Teherbe eshettem? Szeretnénk nagyon babát, már ötödik hónapja próbálkozunk, eddig semmi. Azt a pecsételő vérzést sem értem, eddig nem volt ilyen. Ha igaz, most vagyok a 12 napon, fogantatástól számítva. Ovulációm fogalmam sincs mikor volt. :( Mikor teszteljek szerintetek?Remélem tud valaki segíteni, nagyon el vagyok keseredve. :(



2017. szept. 9. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem sajnalod a tesztet elhasznalni esetleg feleslegesen, akkor tesztelj.

De azt vedd figyelembe, hogy nem tudod mikor volt az ovud, azaz nem biztos, hogy 13. dpo-n vagy. Ha jol ertelmezem te az egyuttlettol szamolod a napokat, ha esetleg terhes is lettel, akkor az tortenhetett a szex utan napokkal is, merta spermiumok vigan elelnek bent idealis kornyezetben 3-5 napot.

Szoval az ovulacio napjanak ismerete nelkul fogalmad sincs, hogy hol is jarhatsz valojaban, mert a szex datuma ilyen szempontbol nem a megtermekenyules datumat jelenti.


Ettol fuggetlenul ha nagyon akarod, akkor tesztelj, nem artasz vele senkinek. Ha birod meg turelemmel, akkor varhatsz meg.

2017. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám 14 dpora mert nem vmi erzekeny.. en csalodtam 9 dpon pozi netes tesztek 12 dpo facelle pozi clear blue masnap negativ.
2017. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) De lehetséges hogy a megtermékenyülés miatt nem jött meg rendesen? Már bocsi hogy így irom, de nem volt benne semmilyen "darabka" talán nem vált le a méhnyalkahártya? Reggeli vizeletből csináltam egy 10es érzékenységűt, sajnos negatív lett. :(
2017. szept. 9. 09:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt irja a teszt hogy a beágyazódást követő második napon már kimutathatja a terhességet. Tehát, ha terhes vagyok akkor sem mutatta volna még ki, igaz? Lehet megvárom a következő menzeszem, de olyan jó lenne már tudni, csak olyan össze vissza jön meg, ki sem tudom számolni... :(
2017. szept. 9. 10:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Oke h az van rairva de nem biztos h mindenkinek pontosan nap/ ora es perc kor agyazodik be a méhnyálkahártyába a pete.. szval ez igy kicsit marketing fogas. Sőt. Van akinek lassabb utemben teremlodik a hcg nevu hormon, s van akinek gyorsabban. De ha vereztel nem hiszem h sok esélye van annak h terhes vagy.
2017. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Abban reménykedek még, hogy esetleg késői tüszőrepedés volt, azért nem látszik még a teszteken.


Előzőnek: véreztem igen, de nagyon keveset másnap meg ,már csak barnás volt, ezért kezdem el gyanakodni.


Most már csak az maradt hogy megvárom a következő menzeszt, csak addig sajnos még van több mint két hét, én meg megbolondulok...

2017. szept. 9. 11:17
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Megint nem fér a fejembe... aki nem akarja annak jön, aki meg nagyon annak nem..... De fura...

Szerintem nektek nincs dolgotok egymással azért nem akar sikeredni a gyerek... neked kell dönteni mi a fontosabb??? Hogy nagy szerelmed legyen vagy szép gyereked!!! A kettő együtt valszeg nem megy neked:)

2017. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nem leszel babberos nem leszel babsis salallááá
2017. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7# ekkora ökörséget se hallottam még... annyi embernek lesz gyereke pl egyéjszakásokból aztan sokszor apuka gyerek fele se néz. Na akkor azt milyen elmelettel magyarazod? Biológia.. ezekszerint 3 ev probalkozad a 2.gyerekkel gondolom felesleges volt, mert nem a ferjemmel van dolgom? 😄😄😄
2017. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
így van! Nem vele van dolgod!! és nem próbálkozni kell, hanem szeretkezni. Van olyan nő, aki annyira kívánja a sexet, hogy óvszer használat mellett is teherbe tud esni, és nem görcsöl... neki nincs férje mert a férfi elhagyta, de szerencsére egy régi jó barátja már a terhessége alatt mellette volt, és később élettársak lettek.
2017. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!