Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés lehet terhességi...

Gyomorégés lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Gyomorégés, esti alhasi görcs, enyhe szédülés, fej fájás, néha hányinger, de csak miután ettem valamit. Erős hányingerem nincsen. De 12 órát alszom és nap közben is le szoktam feküdni.

A másik, ami nekem nagyon fura, hogy kb mindenen el tudom sírni magam. De nem vagyok szomorú, inkább meghatódott. Bármin ami a tv ben megy. Vagy ha látom a kutyáimat játszani, vagy csak a gondolattól, hogy a nővérem babát vár. Minden ilyesmin.

Tegnapra nem vártam, de még ma is megjöhet, de nagyon úgy érzem, hogy nem fog :) Szerintetek?



2017. szept. 9. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Gyomorégés nem terhességi tünet..

Savas ételek üdítők is fel nyomják a gyomorsavat

Na meg a kávé is.

2017. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még koraiak lennének a tünetek szerintem, de a gyomorégés lehet terhességi tünet, nekem a 8. héttől a 4. hónapig volt folyamatosan, nagyon rossz volt. De drukkolok! .)
2017. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy terhességi teszt,?
2017. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a drukkot. Én is korainak érzem a tüneteket, de nem tudom, hogy ezeket be lehet e képzelni. Tesztet még nem merek csinálni, mert annyi negatív tesztem volt már, de nagyon úgy érzem, hogy most sikerült, vagy csak remélem inkább nagyon.
2017. szept. 9. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig 2 terhessegemnel is gyomoregesem volt, mar a menstruacio elott. A derekam fajt meg rettenetesen, mas nem volt. Az egyik vetelessel vegzodott es ra par napra el is mult a gyomoreges. Tehat igenis lehet tunet a gyomoreges. Termeszetesen igaz, hogy mas is okozhatja. Szerintem egy predictor vagy facelle teszttel mar tesztelhetsz. Nekem mindkettonel pozitiv volt mar ekkor.
2017. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Akkor is ha számolnom kell azzal, hogy késői fogantatás volt? Mert elő fordulhat. Már ki kellene mutatnia a tesztnek. A Pepino nem tudom mennyire megbízható, de 10es erősségű és reggeli vizeletből negatív lett. :(
2017. szept. 9. 12:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint 10 és érzékenységű
2017. szept. 9. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mindig késői fogantatás van :) Valahogy nem úgy működök mint kellem. A nemvárt napján ha nagyon halványan i nekem mindig kimutatta az x epill. Sohasem hazudott, vagyis egyszer pozi volt cisztánál is de volt is a vérben hcg. Most én is így vagyok mint te, csak nekem még 2 nap van mensiig. A ma reggeli ha nagyon forgatom talán van ott valami, de sajna annyi csalódás van mögöttem az utóbbi 2 évben ( 1 vetélés, 1 méhen kívüli, 1 ciszta) hogy erre még negatívat mondok.
2017. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!