Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer és menstruáció...

Gyógyszer és menstruáció mellett terhesség?

Figyelt kérdés
10 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig nem tapasztaltam hasonlót. A lényeg, hogy szombaton vagy vasárnap szokott megjönni a megvonásos vérzés. Nagyon ritkán hétfő reggel. Viszont ami most furcsa számomra, hogy hétfő este van és csak barnázom, illetve pisilés után ilyen nyálkás, barna van a wc papíron. Terhességi tesztet vettem, a napokban megcsinálom. Lehetséges terhesség így? Vagy gondoljak valami másra? Nőgyógyászhoz jövő héten megyek, de addig is hátha volt valakinél hasonló tünet. Köszönöm!
2017. szept. 11. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy szépen lassan eltolódott a vérzés. Nekem hétfőn, nagyon max kedden hajnalban szokott megjönni, ebből lett először szerda, aztán csütörtök (amikor már szedem az újat estétől). Gondoltam terhességre, főleg mivel emiatt még rövidebb lett a vérzés ugyebár, néha csak jóformán barnázás, de nem volt semmi. Gondoltam hormongondokra (vannak, biztos megváltoztatott vmit a gyógyszer, stb), de minden értékem rendben. Igazából nem lehet tudni, hogy mitől, de mivel semmi negatív tünetem nincs, így nem lett lecserélve a gyógyszer. Bár én nem szedem olyan régen, mint te. :)
2017. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!