Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz 2 hete, hogy...

Holnap lesz 2 hete, hogy késik. Mennyire megbízható az X-Epil terhességi teszt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

2 hete? Már rég kimutatja, ha terhes vagy.

Nekem megbízható volt kétszer ez a fajta.

2017. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt eléggé szidják, de 2 hetes késésnél már azért illene biztosat mutatnia. Próbáld ki és majd meglátod mi lesz.
2017. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És még csak most jutott eszedbe tesztelni???
2017. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 3 nappal már pozitív volt (inszeminacio volt, így biztos a fogantatás időpontja). Soha nem csapott be.
2017. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szuper teszt, még nemvárt előtt kimutatta, minden nappal egyre erősebben. Ajánlom.
2017. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Máig nem csináltam tesztet , mert pár napja volt egy kevés barna a betéten vele együtt minimális halvány vér. Ennyi, utána 2 napig még barna volt vér már semmi. Viszont tegnap előtt együtt voltunk a párommal és ismét jelentkezett a barna .. menstruáció jelét nem észlelem, nem görcsölök semmi. A barna is csak akkor szokott jelentkezni amikor elmúlik. Most délután jutottam el ,hogy tudjak venni tesztet. Ez 2 db-os az egyiket megcsináltam most ,nem bírtam várni de negatív.
2017. szept. 15. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:

10 nap késés után napközben csinált teszt pozitív lett anno.

Szerintem ha baba miatt késne igy is kimutatta volna.

2017. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kb. 2éve is ,hogy nem jött 1 hónapba, vagy csak késet. De soha nem voltak ilyen tünetek :/ nem tudom mire gondolhatnék miért késik.

Szerintem a felfázás teljesen kizárt , fertőzés sem hiszem mert nem viszket vagy ég stb.

2017. szept. 15. 20:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Dehát a teszt is negatív :( viszont kicsit kívánós lettem.. lehet csak beképzelem én már nem tudom!:D reggel mèg azért meg csinálom a tesztet..
2017. szept. 15. 20:14
 10/17 A kérdező kommentje:
Olvasgattam kicsit de nem tudom mit gondoljak. Szóval azt olvastam itt pár helyen,hogy beágyazódás utáni 1-2 hétben már mutatja a pozitív tesztet. És ha nekem az a pár nappal ezelőtti épp az volt akkor nem feltétlen kell még ki mutatnia nem? Pláne ha kevés a HCG -m (ha jól emlékszem). Olyan sokára tudok elmenni orvoshoz,hogy addig megbolondulok.:/
2017. szept. 15. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!