Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettenetesen felek a teherbees...

Rettenetesen felek a teherbeesestol. Szerintetek van miert aggodnom, vagy erdemes felkeresnem egy pszichologust?

Figyelt kérdés

Elek nemi eletet, de aktusnal mindig vedekezunk, a gumi sosem szakadt ki. Mult honapban rendesen megjott a menstruaciom, pontosak a ciklusaim, viszont a ciklusom feletol nagyon erzekeny a mellem. Valoszinuleg hormonalis, de en megis nagyon felek.

Ebben a honapban nem szexeltunk, csak pettingeltunk, nem volt ondo sem, velemenyem szerint elovaladek sem, de az a dilemmam, hogy esetleg az ujjaval megis belem vihetett valamit.

Kerlek nyugtassatok meg!


2017. szept. 17. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nem lehetsz terhes. És köszönöm hogy visszaadtad a hitem abban hogy nem mindenki ösztönlény ezen az oldalon, aki a teherbeeséstől ugyan fél, de nem védekezik.
2017. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy terhes, ez egészen biztos.

Viszont ennyire nem kell félni a terhességtől. Ugyanis ennyire nem könnyű teherbe esni.

Ha az aktus legelejétől használtok gumit a végéig, nem szakad ki, akkor nem leszel terhes.

2017. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket! :)
2017. szept. 17. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vedekezzetek duplan ovszer gyogyszer huvelygyuru tapasz kombival
2017. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kellett lepontozni. Van már egy gyerekem, tervezett volt, több, mint fél év próbálkozás után jött össze, tehát nem vagyok meddő, mégis 15 év nemi élet mellett még soha nem lettem nem kívántan terhes. Egy időben fogamzásgátlóval, egy időben és jelenleg is óvszerrel védekezem. Szóval akármilyen hihetetlen, de ha valaki megfelelően védekezik, nem lesz terhes! :) Ja, és nyugodtan pontozzatok le ezért is! Bárki is legyen az!:)
2017. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A dupla óvszer hülyeség, a megnövekedett surlódás miatt pont, hogy nagyobb eséllyel szakad ki, mintha csak egyet használ valaki.
2017. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dupla vedekezes az jelenti fiu ovszer hasznal lany gyogyszert
2017. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem anno, ezért duplán védekeztünk sokszor (pl. ovulációmkor) - gumi plusz hüvelykúp vagy hasonló spermaölő cucc. Nem is lettem terhes.
2017. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell dupla védekezés. Ha figyeltek a gumira, nem lesz baj. Ha meg bogyót szednél, neked kéne figyelni, hogy nem gyengíti-e valami. De nem vagy terhes, ennyire nem kell parázni, nem jön az össze ilyen könnyen.
2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem konnyen jon csak ido kerdese

Minden honapban 25% az esely

2017. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!