Terhes lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Még augusztus legelején lehetséges (ez sem biztos), hogy előváladék került belém, de ezen kívül semmi más nem történt (nem feküdtem le az illetővel). Mégis nagyon idegeskedtem, hogy terhes vagyok, de augusztus 11.-én megjött. Kb 5 napig tartott és igen sok vér jött!

Ma megint megjött, de ennek ellenére valamiért még mindig félek. Nagyobb a hasam és a derekam is fáj.

Semmi más tünetem nincs, szóval elég kicsi a valószínűsége a terhességnek, de valamiért aggódom. Csak olvastam olyat, hogy ilyen is létezik :(


2017. szept. 17. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem az elsô ilyen kérdés ma, ha ennyire félsz, akkor az úgysem fog megnyugtatni, ha idegenek látatlanban mondanak vmit. Csinálj egy tesztet, de nem vagy terhes.
2017. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj el orvoshoz
2017. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétszer megjött, nem vagy terhes. Ettől az "előváladék kerülhetett belém" dologtól már falra mászok. Ha szexelsz, védekezz!
2017. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meseld mar el hogy kerult beled akkor az elovaladek ha nem fekudtel le vele? Magadba kented?????
2017. szept. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ugy, hogy petting volt csak, de attol meg valoszinu kerult belem.
2017. szept. 18. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztről hallottál már?
2017. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma csinaltam, es negativ lett, bar nem tudom mennyire pontosak ezek :(
2017. szept. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!