Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa haspuffadás, lehet...

Furcsa haspuffadás, lehet terhesség? Ti hogyan puffadtatok?

Figyelt kérdés

Egészen lent a szeméremdombom felett vagyok felpuffadva, a köldökömig ( az felett rendes lapos a hasam) már több mint egy hete. De nagyon. Ha nem eszek, akkor is. Testhezálló blúzt nem is mertem felvenni.

A terhességre esély lenne, de kicsi. Termékenyebb napok egyikén megszakítással voltunk együtt. A menzeszem késik, de amúgy sem rendszeres. 2-3 hét csúszásra is volt már példa. Esetleg még valami cisztára tudok gondolni...



2017. szept. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A puffadás az puffadás , belek kornyeken mivel a belid es a gyomrod által puffadhatsz.

A méhedben pl nem.

Ciszta nem csinal ilyet. Ez biztos ,1000%

Teszteltel?

2017. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció elôtt kb. egy héttel szokott úgy felpuffadni, ahogy írtad, csak a köldökömig, az felett lapos, miután megjön, utána ismét lapos lesz.
2017. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem teszteltem még, mint mondtam előfordulnak késések. A legtöbb ciklusom 32-33 napos és van néhány 47-52 napos. Ha ezt túllépi, akkor fogok.

A ciklusaim 1. és 2. napján puffadok. De sosem ennyire, máskor meg egyáltalán nem.

Ez a puffadás meg az émelygés a fura. A többi 'tünetem' előfordult már mensi előjeleként.

2017. szept. 21. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kimaradás előtt egész héten puffadtam, de nagyon. És olyan feszítő érzés volt a hasamban.
2017. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes voltal? :)
2018. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!