Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mensi előtt pár nappal...

Aki mensi előtt pár nappal esett teherbe?

Figyelt kérdés

Aki biztosan tudja ezt, annak még megjött? Mikor lett a teszt pozitív?

Kb 1 hete együtt voltam a férjemmel éjszaka. Majd másnap délelőtt a fehérneműmön nyúlós (mint a tojásfehérjés nyák) volt. De viszont azt nem tudtam eldönteni, hogy lehet-e még az az előző esti együttlétünkből származó sperma. Szerintetek lehetett az? Kedd reggel megjött, egy nap késéssel, de aznap alig volt valami, szerdán kicsivel több, de fele annyi mint máskor. Tegnap is volt még egy kevés. Ma csak pecsételés. Ami feltünt, hogy csak híg halványpiros vér, vagy barna volt. De semmi nyh darab. Vajon lehet terhesség?


2017. szept. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megjött a menstruációd, akkor nagyrészt ez azt jelenti, hogy nem vagy terhes.

Amit a bugyidban találtál, az valószínű sperma volt.

Menstruáció előtt kb. 14 nappal van az ovuláció, szóval, ha több nappal ovuláció után vagytok együtt, akkor az terméketlen időszak, szinte biztos, hogy nem fogsz teherbe esni.

2017. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tojásfehérjés nyák középidőben az ovulációt szokta jelezni - ha erre gondolsz -, de menzesz előtt is lehet hasonló akár pár napig. Kb. két hét múlva tudsz tesztelni, ha biztosabbat akarsz, akkor plusz két nap.
2017. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom csajok, 3 gyerkőcöm van. Inkább saját tapasztalat érdekelne, volt-e valaki így. A mellem sosem fáj mensikor(csak babánál fájt),a hasam sem szokott, viszont most mind kettő tünet erősen fenn áll. Na meg a kevéske vérzés. És a hőm sem esett le, igaz mivel most nem próbálkozunk nem mértem folyamatosan csak az utóbbi pár napban. Mensikor mindig 36,2 volt,5 napig tartott. Most 36,8-37,1 és 1 nap volt egy picit erősebb, de az is halványpiros.
2017. szept. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!