Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja ha nehezebbet...

Pár napja ha nehezebbet emelek, vagy ha futok, tornázok mindig barnázok utána. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Peteérés után kezdődött pár nappal, 4nap van még mensiig. Mitől lehet?
2017. szept. 22. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már hívtam ezzel kapcsolatban a telejósdát, de azért édekelne hátha valakivel volt már ilyen ;)
2017. szept. 22. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hete barnáztam 4napig, azóta sem jött meg a menstruáció, pedig 2.-án kellett volna:) egy tesztet csináltam , negatív azóta sem. Okt.5.-re kaptam idő pontot nőgyógyászhoz :/
2017. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Majd ha nem felejted el, írd már meg légyszives mit mondott. Nekem is ha megjött, vagy ha nem én is kérek majd időpontot, fogalmam sincs mi lehet ez :/
2017. szept. 22. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem erre mondják azt, hogy "vért izzadsz"? Megeröltétéstől lehet. Nekem kétszer volt ilyen, amikor túlhajtottam magam teniszezés közben erősebb ellenfél miatt, és középsuliban egész órán futni kellett téli szünet után.
2017. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!