Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacioval/terhesseggel...

Menstruacioval/terhesseggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnek vegre tisztazni egy kerdest a mehszaj elhelyezkedesevel kapcsolatban:


1. esetben: menstruacio kozben, elott, milyen a mehszaj allapota?

2. Terhessegkor milyen a mehszaj allapota?


Ha valakivel lefekudtem szeptember 14.-en, elotte augusztus 30.-aval jott meg a holgy menstruacioja es 5 napig tartott (ami be van allva adott napra)..


Mar csak 1 het van addig hogy a menzesze megjojjon; az rossz jel, ha a meszaja le van ereszkedve es nyitott, puha?


Eddig ugy tudtam, hogy ez az allapot ami most van nala, a peteeres jele. Illetve, ha valaki terhes:

Akkor magasan van a mehszaja, zart es kemeny.

Ha terhes lenne, akkor mar ez az allapot fent allna?

Elore is koszonom a valaszokat!



2017. szept. 22. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén én még a büdös életben nem nézegettem a méhszájamat, az a nőgyógyász dolga, én maximum érzem ha a partnerem hevesebb, hogy bizony elérte.


De hogy valami értelmeset is hozzátegyek ha nincs pecsételő vérzése vagy petefészekben szúrkáló érzés, akkor honnan tudja mikor van peteérése? Mert tankönyv szerint menszesztől 15 nap, egyébként egyénenként változó lehet. Ha 1 hét múlva jön meg a menszesze akkor pont abban az állapotban van, amikor a legtökéletesebb állapotban van a méhszája a rákszűréshez történő mintavételhez, tehát a nyitott méhszáj jó.


Egyébként nem védekeztetek, hogy ennyire érdekel? Miért nem használt eseményutánit? Várjatok 1 hetet és ha eddig atomóra biztos volt és nem jön meg az elég biztos jele, de tesztet is lehet csinálni.

2017. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pecsételő vérzésről nem tudok, de viszont szokott szúrni a petefészkénél, pár nappal a menzesze előtt.
2017. szept. 22. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Még csak 9 napja feküdtetek le, a megtermékenyülés lehet, hogy csak pár napja történt meg, a beágyazódás pedig onnantól egy hét, ezek után számít csak terhességnek, még ne akarj jeleket meg tüneteket. És remélem nem tapogatja magának a méhszáját, mert azt nem szabad.
2017. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akivel együtt voltam, nem mentem el benne. Szűz volt (tudom szűz is lehet terhes elsőre is, nem kell ecsetelgetni).

Annyira tettem be neki, hogy éreztetni akartam milyen anélkül. Félúton voltam afelé, hogy elmenjek, mikor kivettem és óvszer húztam. Elélvezni egyáltalán nem élveztem el, csak óvszerbe, nem sokkal utána hogy folytattuk.



Sógornőmmel is beszélgettük ezt a témát, már csak azért is:

Mert anno volt egy barátnőm, vele elég sokszor szexeltünk óvszer nélkül és soha nem lett terhes.

És kb 1 éven keresztül majdnem minden nap szexeltünk és tényleg rengetegszer anélkül.

Aztán exem egyik osztálytársnőjével is szexeltem végig úgy, 1 alkalmat, hogy anélkül, az sem lett terhes.

Na sógornőm annyiból jön ide csak, hogy azt mondta, lehet nem olyan virgoncok a spermáim, vagy halottak kb, hogy eddig nem lett belőle baj.

Remélem nem lesz gond, mert elmenni fix, hogy csak óvszerbe mentem el.

2017. szept. 23. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván te is tudod, hogy az előváladékban is lehet hímivarsejt és a több millióból elég ha csak egyetlen egy célba ér. Az esély mindig is megvolt a terhességre, csak nem olyan nagy. Nagyon komoly felelősség egy gyerek, egy abortusz pedig lelki ronccsá tehet egy nőt. Ha tiszteled a barátnőidet nem értem, hogy miért teszed ki őket ekkora kockázatnak. Persze őket sem értem, hogy engedhetik, de nyilván amíg nem történik meg a baj, addig fogalmatok sincs arról, hogy ennek a dolognak mekkora súlya van. Lehet, hogy 1% az esélye csak, de kit vigasztal ez majd, ha pont ti lesztek az az 1. Amíg nem voltál orvosnál nem bízhatsz abban sem, hogy meddő vagy. Na mindegy, hát a ti dolgotok igazából.
2017. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!