Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz? Mindenh...

Mikor menjek orvoshoz? Mindenhol mást írnak. Aggódom, hogy megmarad-e.

Figyelt kérdés

22-én kellett volna megjönnie, de én 20-án reggel halvány pozit teszteltem (medilab).

Még aznp kora este lőttem egy x-epilt ami már erősebb volt mint a reggeli, de lehet csak azért mert másfajta a teszt.Plusz csináltam egy digitális CB tesztet ami 1-2 hetet írt.


Görcsölgetek kb egész héten, mindig azt hiszem hogy megjön. Nagyon feszül a hasam alul.


2017. szept. 23. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mindjárt megjön érzés teljesen normális, akkor van gond, ha vérzel is. Amíg nincs vérzés, nincs Oké aggodalomra. Az utolsó menstruációtól számított 7. héten a legjobb menni orvoshoz, mert akkor már az esetek legnagyobb hányadában van szívhang, 6. héten még nem biztos. Nem írtad, mikor volt az utolsó menstruációd, de ha normál 28 nap körüli ciklusod van és 22-én kellett volna megjönnie, akkor augusztus 25-e körül lehetett, ami azt jelenti, hogy október 13-a körül érdemes orvoshoz menni.
2017. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
22-től számított 2 hét múlva.
2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem túl pontos a ciklusom.


aug. 24-én jött meg utoljára. 47nap után. ( késői peteérés, felszívódott terhesség)


szept 8-án volt Pé.

Együtt voltunk 4én, 8án, 10én, 11én.


A pé alapján 22én lett volna esedékes a mensi.


A kalkulátorom 11re írta a pé-t, de 8án éreztem.

2017. szept. 23. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs negatív előzmény, vérzés, durva görcs, stb. akkor bőven ráérsz a 8. hét környékén elmenni dokihoz. Ha panaszod van, akkor se menj 5 hetesnél fiatalabb terhességgel, mert semmit nem fog látni és csak stresszeled magad feleslegesen.
2017. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legkorábban 2 hetes késésnél, de ez is határeset, nekem pl 1,5 mm volt az embrió, egy gyengébb minőségű géppel lehet nem is látták volna. Úgy 2,5 - 3 hetes késésnél már érdemes. Aki 8 hetes kort ír se veszít semmit, csak nem mindenkinek van annyi türelme várni az orvossal.
2017. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!