Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges e az, hogy terhes...

Lehetséges e az, hogy terhes lehetek?!

Figyelt kérdés
Szeptember 10.-én a barátom belém élvezett, minden egyes nap teszteltem, de negatív lett. Szeptember 22.-én megjött a menzeszem de előtte egy héttel hányingere kezdődött lenni.. máig hányingerem van mindig. Lehetek még terhes, vagy nem, mivel megjött a menzeszem?!

2017. szept. 24. 10:20
 1/7 anonim válasza:
55%
Mi lesz a kicsi neve?
2017. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Teszteltèl , de mi lett az eredmèny ? Minden nap nem èrdemes, nem mutatja ki azonnal. Reggel próbàld meg. Màs tünet nincs ? Mellfeszülès , a mell megnagyobbodàsa/èrzèkenysège is arra utalhat. Hàt , szurkolok... :/
2017. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett,de még mindig megvan a menzeszem. Máskor mindig majd elsírom magam a fájdalomtól, most meg alig érzem h meglenne. A melleim mar egy héttel előtte feszültek, hányinger és a bal petefészkem görcsölt, meg a hasam alja, de elviselhető görcsök voltak. A hányinger mai napig jelen van, szédülés..
2017. szept. 24. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy terhesség alatt menstruáció, de annyira ritka, szinte orvosi érdekesség, hogy nem valószínű, hogy pont nálad fordulna elő.

Azzal együtt, hogy a teszt se mutat semmit, én azt mondanám, hogy az idegességtől van a hányinger.

2017. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj 1 hét múlva, most még korai.

Csodatesztek még nincsenek, 3 molekulányi hormont még nem mutat ki.


Ja, és miért nem a helyére tetted a kérdést?

2017. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most összeszámoltam, legalább 9 nőt ismerek aki menstrualt a terhessége elején, többek között én is, ráadásul én az első 8 héten végig vereztem az egyik terhességem alatt, mindegyik gyermekem egészségesen született hála Istennek

Szerintem ha negatív a teszt akkor inkább csak a stressztől van hanyingered, de azért menj el egy dokihoz hogy megnyugodj.

2017. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz terhes.
2017. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!