Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitásos módszerrel...

Megszakitásos módszerrel védekeztünk párommal lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, abbahagytam már kb 4 hónapja a fogamzásgátlót, de még nem szeretnék gyereket,, párommal megszakításos módszerrel védekeztünk azóta kétszer is menstruáltam hozzáteszem azóta az alkalom óta nem voltunk együtt, mert volt egy kis mosolyszünet közöttünk most békültünk ki... A lényeg azóta kétszer rendes idöpontban megjött a menstruációm az elsö menstruációm alatt erösen véreztem 5 napig tartott, a második menstruációmkor viszont kevês volt nagyon az is 5 nap volt de csak egy nap volt kicsit erösebb a vérzésem amùgy nem volt olyan sok és nem is görcsöltem . Szerintetek ez baj ? Amugy mikor az aktus történt az is a menstruációm után egy héttel volt kb szerintetek terhes lehetek ?


Köszi elöre is válaszokat, helyesírási hibákért bocsi, telóról irok


2017. szept. 26. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi tudással légyszi ne szexelj! El lett mondva 1000x, le van írva mindenhol, hogy a megszakítás nem védekezés és igen, simán lehetsz terhes. Nem egyértelmű abból, amit leírtál, hogy az utolsó közösülés óta menstruáltál-e, ha igen, akkor biztosan nem vagy terhes.
2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a megszakítás nem védekezés, ezért igen, teherbe eshetsz.

És szerintem ha "mosolyszünet" van köztetek, akkor a kapcsolatot kellene rendbe tenni, utána gyereket vállalni. Még erős, stabil kapcsolatokat is megvisel néha a gyerekvállalás, nemhogy ilyen bizonytalan lábon állót...

2017. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
A lehetek az nem helyes. Abba benne van a vagy vagy. Te terhes vagy! Agyilag mindenképp.
2017. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az utólsó aktus óta menstruáltam kétszer... Mindegyik rendes idöpontban megjött, csak az utolsó menstruáció kevesebb volt és nem görcsöltem, az elsö viszont sok volt görcsôkkel ... Szal már kétszer menstruáltam , az aktus óta azóta nem voltunk együtt mivel mosolyszünet volt , de köszönöm amügy válaszokat és igen próbáljuk helyrehozni a kapcsolatot
2017. szept. 26. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, nagy bajok vannak a fejedben. Ha kétszer menstruáltál azóta, hogy lehetnél terhes? Inkább tájékozódj ahelyett, hogy párkapcsolatosdit játszol, mert arra nem vagy elég érett.
2017. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló azt értem , de az miért van hogy a második menstruációmnál nem görcsöltem és kevés volt? Elsônél meg erös vérzésem volt és nagyon görcsöltem?
2017. szept. 26. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk azért, mert nem gép vagy ami mindig mindent ugyanúgy csinál?


A megszakítás NEM védekezés!!!!!!!!!!


De ha már 2x megjött nem vagy terhes

2017. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen nem vagy terhes, nem is értem ez miért jutott eszedbe. A megszakítás jelentősen rontja a teherbeesés esélyét.
2017. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Te inkább tényleg ne szexelj, mert a saját testeddel sem vagy tisztában. A menstruációs vérzés, tünetek folyamatosan változhatnak akár stressz hatására, akár életmód váltás miatt. Ha egy kicsit rendszertelenebbül eszel, valamilyen vitaminból hiányt érez a szervezeted, akár ki is maradhat a menstruációd. És mivel azt mondod, hogy a párkapcsolatod is romokban van, valószínűleg a stressz miatt változott meg a menstruációd minősége... Tájékozódj egy kicsit a saját testeddel kapcsolatban, és rakd rendbe az életedet, mert következő hónapba, meg se fog jönni, te meg rohansz a nőgyógyászhoz, hogy terhes vagy.
2017. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy írták, nem gép vagy. Nekem teljesen változó, hogy fogok-e görcsölni vagy sem és olyan is volt, hogy stressz hatására csak valami kis barna szutyok jött ki, nem volt rendes vérzés.
2017. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!