Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton van a nem vart...

Szombaton van a nem vart napja, de nem erzek semmit. Ez igy rendben van? Maskor mar egy hettel elotte eros pms tuneteim vannak de most semmi. Szerintetek lehet ez egy terhes tunet hogy nincs semmi elojel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A pms tünetek ciklusról- ciklusra változhatnak, egyszer rövidebb, egyszer hosszabb ideig tart egyik-másik, elmúlik, új tünet jön. Szóval ez alapján még nem lehet arra következtetni, hogy létrejött a terhesség.
2017. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Mar csak remenykedni tudok,nagyon varjuk mar a babot :(
2017. szept. 26. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. En is szombat-vasarnapra nem varom!! Ma vagyok a 10.dpon. en holnap csinalok egz tesztet (gabriel) . Lehet korai lesz meg de turelmetlen vagyok mar nagyon!
2017. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En csak csutortokon vagy penteken veszek tesztet es szombat reggel megcsinalom,de lehet nek birom addig ko es fogok venni holnap egyett :))
2017. szept. 26. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem,halvany de pozitiv!!
2017. szept. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!