Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késett a menstruációm...

3napja késett a menstruációm de ma 4. Napon megjött eddig 3nap 3teszt volt mind halvány pozitív ma még szinte nem is látszik a 2. Csik lehetek mehenkivuli terhes?

Figyelt kérdés
Védőnők olyat mondott H ez a nem erősödött pozitív teszt jelenthet menstruáció és jelenthet mehen kívüli terhességet is. Megjött de most attól félek nem e vagyok méhen kívüli terhes ettől fuggetlenul. Szeretek teszteljék vagy inkább doki?
2017. szept. 26. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kémiai terhesség volt.

Elkezdődött vmi, de valami hiba volt a beágyazódásnál.

Nekem is volt 2 x, de azért keress fel orvost is.

2017. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt sajnos immaron sokadjara. Nem sikerul a beagyazodas. Vagy nem eleg vastag a nyalkahartya, vagy nem megfelelo volt a minosege a spermiumnak, ami megtermekenyitett, igy nem jon letre a terhesseg. Nekem teljesen negativ is lesz a teszt 1-2 napon belul es megjon. Kitartast!
2017. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!